Trwa ładowanie...
d1hd1kx

Meghan Markle i książę Harry są dwa lata po ślubie. Wiemy, jakie prezenty sobie podarowali

Niedawno Meghan Markle i książę Harry obchodzili drugą rocznicę ślubu. O tej uroczystości mówił cały świat, ponieważ był inna niż dotychczasowe ceremonie królewskie. Obecnie para mieszka w Los Angeles z dala od rodziny księcia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle i książę Harry spędzili rocznicę skromnie
Meghan Markle i książę Harry spędzili rocznicę skromnie (ONS)
d1hd1kx

Meghan Markle miała dość brytyjskiej prasy, która krytykowała każdy jej ruch i decyzje. Ukochana księcia Harry'ego przekonała go, aby wyjechali z Wielkiej Brytanii dla dobra ich małżeństwa i dziecka. Mężczyzna chciał, aby jego ukochana czuła się przy nim dobrze, dlatego zdecydował się na ten krok.

To właśnie w Los Angeles zakochani obchodzili 2. rocznicę ślubu. Jak małżonkowie spędzili ten wyjątkowy dzień? Pojawiły się pewne przecieki w tej sprawie.

ZOBACZ: Meghan Markle czyta bajkę ze swoim synkiem

Jak donosi "Us Weekly", księżna Sussex obdarowała męża własnoręcznie wykonanym prezentem. Meghan Markle zaprojektowała dla męża rocznicową kartę, a przy okazji wykorzystała swoje kaligraficzne umiejętności. Na kartce znalazło się miłosne wyznanie.

d1hd1kx

Książę Harry poszedł o krok dalej. Zakochany po uszy wnuk Elżbiety II odtworzył... zaręczynową scenę z bukietem kwiatów i nowym pierścionkiem.

- Meghan zaprojektowała kartkę dla Harry'ego i ręcznie napisała piękną, sentymentalną wiadomość wyrażającą jej miłości do niego. Harry zaskoczył ją ogromnym, oszałamiającym bukietem róż i pierścionkiem, który bardzo jej się spodobał - donosi źródło pisma.

Przypomnijmy, że książę Harry oświadczył się Meghan Markle w listopadzie 2017 r. w kuchni podczas wspólnego pieczenia kurczaka. Kiedy kobieta odwróciła się, aby sprawdzić, czy danie jest gotowe, Harry czekał na nią z bukietem kwiatów i efektownym pierścionkiem.

Podobno zakochani chcieli spędzić swoją rocznicę w zwyczajny sposób: bez drogich prezentów i luksusowych restauracji.

d1hd1kx

Podziel się opinią

Share

d1hd1kx

d1hd1kx