Trwa ładowanie...
d1i3vc7

Meghan Markle "księżniczką" Disneya. Jest zwiastun filmu jej nowego filmu

W sieci pojawił się zwiastun filmu dokumentalnego "Elephant". Będzie można w nim usłyszeć Meghan.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Problem ochrony afrykańskich słoni jest bliski sercu Meghan i jej męża
Problem ochrony afrykańskich słoni jest bliski sercu Meghan i jej męża (Getty Images)
d1i3vc7

"Elephant" to film dokumentalny, który już niebawem trafi na platformę strimingową Disney+. Dokument będzie opowiadał o słonicy Shani i jej synku Jomo, którzy przemierzają afrykańską kotlinę Kalahari. Ich losy będzie relacjonować księżna Sussex.

ZOBACZ TEŻ: zwiastun filmu "Elephant"

W sieci krąży plotka, że lipcu ubiegłego roku podczas premiery nowego "Króla Lwa" Harry miał nagabywać szefa Disneya, aby zatrudnił jego żonę.

d1i3vc7

Nikt nie brał poważnie doniesień, aż do teraz. "Elephant" pojawi się na Disney+ już 3 kwietnia. Tego samego dnia na platformie zadebiutuje inny dokument. Mowa o "Dolphin", którego narratorem jest z kolei Natalie Portman.

Z informacji, jakie docierają zza oceanu wynika, że Disney przekaże też środki na rzecz fundacji Elephants Without Borders, organizacji chroniącej słonie w Botswanie.

"Elephant" to pierwsza fucha Meghan od czasu, kiedy wraz z Harrym zrezygnowali z pełnienia oficjalnych obowiązków w ramach rodziny królewskiej. Brytyjskie media decyzję pary nazwały #megxitem. Te same tabloidy nazywają teraz Meghan "nową księżniczką Disneya".

d1i3vc7

Podziel się opinią

Share

d1i3vc7

d1i3vc7