Trwa ładowanie...
d3436vl

Meghan Markle ma nietypowego stylistę. Nigdy wcześniej o nim nie mówiła

Zawsze wygląda świetnie, a jej kreacje nie są pozostawione przypadkowi. Meghan Markle wyznacza nowe modowe trendy na dworze królewskim. Za sukcesem jej wizerunku stoi m.in. jej mąż.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Meghan  Markle
Meghan Markle (East News, Fot: East News)
d3436vl

Meghan Markle i książę Harry, to wyjątkowo dobrze dobrana para. Świadczy o tym fakt, że świeżo upieczona księżna wpuszcza swojego męża nawet do garderoby. Niemal wszystko planują razem.

Meghan Markle bardzo szybko zdobyła uznanie tłumów w nowo przybranej roli księżnej. Mimo tego, że mówiło się ostatnio o tym, jakoby złamała królewski protokół dotyczący etykiety ubioru, to i tak chwali się ją za świetny styl. Idealnie potrafi dobrać garderobę, a ponadto wyznacza trendy, jakich na królewskim dworze nie było.

d3436vl

Jednak za sukcesem wizerunku Meghan Markle nie stoi ona sama. Sztab stylistów wkłada mnóstwo pracy w to, żeby każde jej wyjście było iście królewskie. Oprócz tego na przymiarki jeździ z nią książę Harry, który nierzadko ma wpływ na to, w co ubierze się jego ukochana.

Książę Harry jest stylistą Meghan Markle

Meghan Markle jako oficjalna narzeczona księcia Harry'ego musiała wprowadzić wizerunkowe zmiany. Pewnych rzeczy nie wypadało jej już nosić. Jak donosi 'Daily Mail', w przemianie wspierał ją Książę Harry. To on doradzał Meghan w sprawie jej strojów na ich królewskie zaręczyny.

Od tej pory Meghan Markle często teraz pyta księcia Harry'ego o zdanie. I nic w tym dziwnego, bo do czasu, kiedy stała się częścią królewskiej rodziny, lubiła pokazać trochę ciała.

   East News
(East News, Fot: East News)

Informator 'Daily Mail' twierdzi, że Meghan zawsze pyta Harry'ego o opinię. Zależy jej na punkcie widzenia męża. Podobno sam Harry spełnia się w roli stylisty. Jest zadowolony, że może pomagać ukochanej w procesie dokonywania jej modowych wyborów.

d3436vl

- Zawsze mówi jej, w czym jego zdaniem wygląda najlepiej. Bardziej zwraca na to uwagę, niż na przestrzeganie królewskiego protokołu. Jest nawet żart, że jest jej tajemniczym stylistą - czytamy w 'Daily Mail'.

Książę Harry jest zawsze obecny na spotkaniach Meghan Markle z projektantami mody. Ostatnio był obecny w trakcie przymiarek z projektantką Stellą McCartney. Jak zauważa 'Daily Mail', nie kryje swojego zdania na temat konkretnych stylizacji i bierze aktywny udział w ubiorze Meghan.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3436vl

Podziel się opinią

Share
d3436vl
d3436vl