WP

Meghan Markle nie była jedyna. Książę Harry umawiał się jednocześnie z inną

Meghan Markle może o tym nie wiedzieć. Jak ustaliły brytyjskie media, książę Harry długo zastanawiał się, którą kobietę poślubić. A miał wybór. Piękna Amerykanka nie była bowiem jedyną, z którą randkował w tym samym czasie przyszły następca tronu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle nie była pierwsza
Meghan Markle nie była pierwsza (ONS.pl)
WP

Meghan Markle, nawet gdy przebywa na urlopie macierzyńskim, jest głównym tematem plotek w Wielkiej Brytanii. Dzień bez perypetii z jej udziałem - dniem straconym. W myśl tej zasady brytyjskie tabloidy uraczyły nas kolejną historią ze skandalem towarzyskim w tle. Okazało się bowiem, że księżna Sussex nie była jedyną kobietą w życiu Harry'ego. Książę spotykał się jednocześnie z Sarah Ann Macklin.

Przypomnijmy, że w lipcu 2016 r. Violet von Westenholz umówiła Meghan i Harry'ego na randkę w ciemno. Markle za wszelką cenę chciała bowiem poznać przystojnego, sławnego i bogatego Brytyjczyka, a Violet przyjaźniła się z przyszłym następcą tronu. I choć do spotkania przyszłych małżonków rzeczywiście doszło, Harry nie zamierzał wiązać się z Meghan na stałe.

WP

Jak donoszą plotkarskie media, książę tuż po randce z Amerykanką... udał się na spotkanie ze śliczną modelką Burberry. Sarah Ann Macklin błyskawicznie oczarowała go swoją urodą.

- Poznali się na prywatnej imprezie, kiedy jego relacja z Meghan dopiero zaczęła się rozwijać. Bombardował ją wiadomościami - przyznała Angela Levin, autorka książek o rodzinie królewskiej.

Niestety, relacja nie przetrwała. Z biegiem czasu okazało się, że para po prostu do siebie nie pasuje.

- Byli sobą zainteresowani, ale okazało się, że nie pasowali do siebie. Ona żyje w sposób zdrowy, prawie wcale nie pije alkoholu, co spowodowało, że nadawali na innych falach. Zachowanie Harry'ego nie było zobowiązujące - podaje serwis express.co.uk.

WP

Harry "wrócił potulnie" do Meghan i jak widzimy po latach, był to strzał w dziesiątkę. Małżonkowie świata poza sobą nie widzą, a ostatnio zostali dumnymi rodzicami małego Archiego.

Getty Images
Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP