Trwa ładowanie...
d36dpof

Meghan Markle obchodzi urodziny w szczególnym dniu. To ważna data dla królowej Elżbiety

Księżna Sussex 4 sierpnia będzie obchodzić swoje 37. urodziny. Świętowanie zbiegnie się w czasie z inną istotną rocznicą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Meghan Markle zyskuje w oczach królowej
Meghan Markle zyskuje w oczach królowej (Getty Images, Fot: Rose Braverman)
d36dpof

Wkrótce po ślubie Meghan i księcia Harry'ego stało się jasne, że Markle i monarchini odnalazły wspólny język. Fotoreporterzy wielokrotnie przyłapali je razem oficjalnych imprezach, gdy serdecznie się do siebie śmiały i zabawiały rozmową. Okazuje się jednak, że łączy je nie tylko poczucie humoru.

Księżna Sussex obchodzi urodziny 4 sierpnia, a ten dzień ma szczególne miejsce w sercu Elżbiety II. Jej matka urodziła się w tym samym dniu w 1900 r. W tym roku kończyłaby 118 lat. Elżbieta Bowes-Lyon, czyli Królowa Matka, cieszyła się ogromnym autorytetem i odegrała ważną, jeżeli chodzi o podtrzymywanie morali Brytyjczyków podczas II wojny światowej. Monarchini zmarła 30 marca 2002 r. w wieku 102 lat.

Dla Meghan to będą pierwsze urodziny, które spędzi jako księżna. Rok temu świętowała je na afrykańskim safari z księciem Harrym. W tym roku na tak spontaniczny wyjazd nie może już liczyć. Może być jednak pewna, że zdjęcia z jej urodzinowego przyjęcia trafią do prasy na całym świecie.

d36dpof

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d36dpof

Podziel się opinią

Share
d36dpof
d36dpof