Trwa ładowanie...

Meghan Markle rozmyśli się ze ślubu z księciem Harrym?

Zaskakujące informacje z Wielkiej Brytanii. Na jej decyzję miała ponoć wpłynąć Camilla Parker Bowles.

Meghan Markle rozmyśli się ze ślubu z księciem Harrym?Źródło: East News
d45fm1r
d45fm1r

Ten związek dla wielu był zaskoczeniem. Sam fakt, że książę chce się ustatkować zdziwił opinię publiczną. Sprawa zaczęła się robić poważniejsza, kiedy Harry coraz częściej pojawiał się publicznie z gwiazdą serialu "Suits". Kate Middleton i książę William wydali nawet przyzwolenie na ten związek i wyznali, że akceptują wybór księcia.

Kilka miesięcy później zaczęto spekulować o ślubie Meghan Markle i Harry'ego. Niestety Camilla Parker Bowles chce zapobiec temu wydarzeniu. Według "Be Entertainment" księżna i aktorka spotkały się w Toronto i to wtedy Markle miała usłyszeć, że małżeństwo z księciem nie jest dobrym pomysłem.
- Powiedziała Meghan, że nie podoba jej się relacja z Harrym i że powinna dwa razy zastanowić się zanim podejmie decyzję o małżeństwie. Podobno Camilla zamierza sprawić, że Markle nie będzie miała łatwo. Już od dłuższego czasu ona myśli, że Meghan nie jest wystarczająca dobra dla Harry'ego i powiedziała jej, że nie jest mile widziana w rodzinie królewskiej - mówi osoba z otoczenia rodziny królewskiej.
Podobno Camilla Parker Bowles nie przepada za Markle, ponieważ ma ona za sobą związek małżeński i przez to przynosi złą reputację rodzinie królewskiej. Kiedyś spekulowano również, że to Bowles była powodem, dla którego książę William i księżna Kate rozstali się w 2007 roku. Myślice, że Meghan posłucha rad księżnej?

Co słychać u brytyjskiej rodziny królewskiej? Szykują się zmiany

d45fm1r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45fm1r