Trwa ładowanie...

Meghan Markle spotykała się z kucharzem. "Dzięki niemu poznała Harry'ego"

Zanim Meghan Markle zaczęła spotykać się z księciem Harrym, miała za sobą nieudane małżeństwo i dwuletni związek ze znanym kucharzem. Cory Vitiello nie ma żalu, że zostawiła go dla brytyjskiego monarchy, choć sam się do tego przyczynił.

Share
Meghan Markle spotykała się z kucharzem. "Dzięki niemu poznała Harry'ego"
Źródło: Getty Images
d4d75go

Cory Vitiello wyrobił sobie nazwisko w kulinarnym świecie na długo przed poznaniem Meghan Markle. Pracował w najlepszych restauracjach w Australii, a w 2009 r. zdobył prestiżowy tytuł najlepszego szefa kuchni w Toronto. To właśnie w Kanadzie poznał młodą aktorkę telewizyjną, która prowadziła także lifestyle'owego bloga. Markle odwiedziła jego restaurację w 2014 r. i wystawiła mu bardzo pochlebną recenzję. Tak zaczęła się ich znajomość, która miała być dla Meghan przepustką na salony.

Obejrzyj: Księżna Meghan opowiedziała o tym, jakim dzieckiem jest Archie

W 2014 r. Meghan Markle była świeżo po rozwodzie i zamieszkała w Toronto, gdzie kręciła serial "W garniturach". Nie była żadną gwiazdą, a już na pewno nie tego formatu co Cory Vitiello. To właśnie jej nowy chłopak zapoznał ją ze śmietanką towarzyską i nie brakuje opinii, że Meghan miała po prostu parcie na szkło. I wykorzystała znajomości szefa kuchni do własnych celów.

d4d75go

Matka Vitiello wielokrotnie broniła księżnej Meghan w mediach społecznościowych, mówiąc o niej w samych superlatywach. Nie ukrywała jednak, że niedoszła synowa nie zdążyła się z nią nawet pożegnać. Meghan i Cory byli ze sobą przez dwa lata, spędzali wakacje z rodziną kucharza, ale kiedy przyszło co do czego, aktorka po prostu zniknęła z jego życia.

Jak doszło do poznania Harry'ego i Meghan – nie wiadomo. Źródła "Daily Mail" są jednak przekonane, że bez znajomości Vitiello niewiele znacząca aktorka telewizyjna nawet by się nie zbliżyła do księcia. Pewnym jest, że 3 miesiące po poznaniu Harry'ego Meghan zerwała z Corym i rozpoczęła nowy etap w swoim życiu.

Prasa ciągle próbuje kupić od Vitiello historię jego romansu z Meghan Markle i poznać szczegóły rozstania. On jednak utrzymuje, że ma wielki szacunek do byłej partnerki i cieszy się jej szczęściem.

d4d75go

- Gdybym powiedział, że jestem częścią jej historii (włączenia się do rodziny królewskiej), byłoby to samolubne i oportunistyczne – mówił Vitiello. – To świetna dziewczyna i nie ma między nami żadnej goryczy.

Cory Vitiello po rozstaniu z Meghan również znalazł szczęście. Cały czas jest cenionym szefem kuchni, a ponadto ożenił się i niedawno obchodził pierwsze urodziny synka.

d4d75go

Podziel się opinią

Share
d4d75go
d4d75go