Trwa ładowanie...
d227u00

Meghan Markle wzbudza pożądanie wśród kobiet. Znamy ten nietypowy powód.

Meghan Markle właśnie udowodniła jaką ma moc jako ikona mody. To co się stało dowodzi, że część jej fanek już traktuje ją jako wyrocznię stylu. Model torebki, który wybrała narzeczona księcia Harrego wyprzedał się w rekordowym tempie. Ile czasu potrzebowały fanki na wykupienie całego asortymentu u producenta?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle wzbudza pożądanie wśród kobiet. Znamy ten nietypowy powód.
(Instagram.com)
d227u00

Wszystkie stroje Meghan Markle są analizowane przez oczy całego świata odkąd aktorka została narzeczoną księcia Harrego. Nie tylko znawcy mody obserwują jej gust, ale przede wszystkim jej fanki. Okazuje się, że Meghan już jest wzorem dla wielu kobiet, a stroje, które wybiera stają się wręcz obiektami pożądania.

Ostatnim hitem jest zielona toreka, zaprojektowana przez jedną z ekskluzywnych marek, którą wybrała przyszła księżna na wizytę w Edynburgu. Na punkcie tego prostego, eleganckiego, wykonanego ze skóry kuferka ze złotym akcentem fanki stylu Meghan Markle wprost oszalały!

Ekskluzywna marka ujawniła, że po tym, jak Markle pokazała się publicznie w torebce z ich sklepu, model ten zniknął z internetowego sklepu butiku w całości w ciągu 11 minut. To zaskakujący wynik, biorąc pod uwagę ile kosztuje jedna sztuka takiej torebki. Na jej zakup trzeba było wydać ponad 2 tysiące złotych.

d227u00

Okazuje się, że Meghan Markle jest najskuteczniejszą influencerką, a branża modowa nie mogła wymarzyć sobie lepszej ambasadorki. Ciekawe jaki przedmiot pobije ten rekord sprzedaży internetowej?

d227u00

Podziel się opinią

Share

d227u00

d227u00