Trwa ładowanie...

Mel Gibson znowu został ojcem!

Mel Gibson doczekał się kolejnego potomka. Na świat przyszedł syn aktora i jego partnerki Rosalind Ross. To już dziewiąte dziecko gwiazdora Hollywood. Jak donoszą amerykańskie media, Gibson nie posiada się ze szczęścia.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Mel Gibson
Mel GibsonŹródło: ONS.pl
d3qijzw

Mel Gibson ponownie został szczęśliwym tatą. 61-letni aktor oraz jego 26-letnia partnerka doczekali się narodzin syna. Szczęśliwą nowinę przekazał światu jako pierwszy "New York Post". Para zdecydowała się nadać malcowi imiona Lars Gerard.

Mel i Rosalind są bardzo szczęśliwi, a sam Lars jest uroczy. Rodzina jest teraz z nimi. Wszyscy są już w domu. Mel jest w siódmym niebie - powiedziało gazecie anonimowe źródło.

Lars Gerard jest pierwszym dzieckiem Mela Gibsona i Rosalind Ross. Para spotyka się ze sobą od dwóch lat. Aktor ma jeszcze siedmioro pociech z małżeństwa z Robyn Moore oraz jedną córkę ze związku z Oksaną Grigorievą.

d3qijzw

Mel Gibson i Rosalind Ross niedawno byli widziani razem podczas gali rozdania Złotych Globów. Najnowszy film twórcy „Pasji” - „Przełęcz ocalonych” – był nominowany do głównej nagrody.

Get the look

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3qijzw

Podziel się opinią

Share
d3qijzw
d3qijzw