Trwa ładowanie...
d11vtd2

Mel Gibson znowu został ojcem!

Mel Gibson doczekał się kolejnego potomka. Na świat przyszedł syn aktora i jego partnerki Rosalind Ross. To już dziewiąte dziecko gwiazdora Hollywood. Jak donoszą amerykańskie media, Gibson nie posiada się ze szczęścia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mel Gibson
Mel Gibson (ONS.pl)
d11vtd2

Mel Gibson ponownie został szczęśliwym tatą. 61-letni aktor oraz jego 26-letnia partnerka doczekali się narodzin syna. Szczęśliwą nowinę przekazał światu jako pierwszy "New York Post". Para zdecydowała się nadać malcowi imiona Lars Gerard.

Mel i Rosalind są bardzo szczęśliwi, a sam Lars jest uroczy. Rodzina jest teraz z nimi. Wszyscy są już w domu. Mel jest w siódmym niebie - powiedziało gazecie anonimowe źródło.

Lars Gerard jest pierwszym dzieckiem Mela Gibsona i Rosalind Ross. Para spotyka się ze sobą od dwóch lat. Aktor ma jeszcze siedmioro pociech z małżeństwa z Robyn Moore oraz jedną córkę ze związku z Oksaną Grigorievą.

d11vtd2

Mel Gibson i Rosalind Ross niedawno byli widziani razem podczas gali rozdania Złotych Globów. Najnowszy film twórcy „Pasji” - „Przełęcz ocalonych” – był nominowany do głównej nagrody.

Get the look

d11vtd2

Podziel się opinią

Share

d11vtd2

d11vtd2