Trwa ładowanie...

Melania Trump znów pod ostrzałem internautów. Kolejny raz wytykają, że ma sobowtóra

Wraca jedna z najbardziej absurdalnych teorii spiskowych ostatnich miesięcy. Jakiś czas temu dziennikarze zażartowali, że Melania Trump musi mieć sobowtóra, bo przy mężu wygląda jak robot, nie człowiek. Ostatnie zdjęcia znów rozpaliły wyobraźnię co niektórych.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Melania Trump znów pod ostrzałem internautów. Kolejny raz wytykają, że ma sobowtóraŹródło: Getty Images
d2j8o0d
d2j8o0d

Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych przynajmniej raz dziennie musi zmierzyć się z krytyką ze strony mediów, internautów i wyborców. Odkąd jej mąż objął najważniejsze stanowisko w państwie, nie ma lekko. Przynajmniej, jeśli chodzi o komentarze internautów – w sondażach mierzących zaufanie do pierwszej damy wypada całkiem dobrze. Ale w sieci trolli nie brakuje.

Melania Trump była już bohaterką niezliczonej ilości skandali. Pisano, że ukrywa romanse męża, że chce rozwodu, z drugiej strony – że pasuje jej życie na koszt męża i podatników w Białym Domu, gdzie niespecjalnie musi się wysilać. Podobnie jak Agata Duda musiała zmierzyć się z określeniami typu: jest paprotką u boku męża.

Żona prezydenta nie dwoi się i nie troi, żeby zmienić tę opinię. Dalej idzie swoją drogą. Co oznacza, że bycie pierwszą damą w jej przypadku ogranicza się do bywania u boku męża. I właśnie tu pojawiła się jedna z bardziej absurdalnych teorii na jej temat. W październiku 2017 roku świat obiegła informacja: Melania Trump ma sobowtóra. Post jednego z internautów udostępniono ponad 50 tys. razy. - Czy prawdziwa Melania może wstać? Czy tylko mi się tak wydaje, czy w trakcie jego przemowy stała podróbka? I dlaczego głupek miałby powiedzieć "moja żona Melania, która stoi tam"? Serio, przyjrzyjcie sie! - napisał (zachowano oryginalną pisownię).

Teoria sobowtóra spodobała się internautom na tyle, że znów próbują doszukać się spisku. Wszystko przez zdjęcia z ostatniej podróży Trumpów do Europy. Wpisy o tym, że u boku prezydenta USA wcale nie ma jego prawdziwej żony pojawiły się znów w sieci, gdy para wylądowała na lotnisku w Brukseli.

W mediach społecznościowych jest nawet hashtag #whereismelania – internauci zastanawiają się, gdzie jest prawdziwa pierwsza dama. Trudno brać poważnie te domysły. Prawdziwa Melania nigdy nie opuściłaby okazji, by pokazać się u boku męża podczas tak wyjątkowych okazji jak szczyt NATO czy wizyta w Wielkiej Brytanii i spotkanie z królową Elżbietą II. Ciekawe też, co prawdziwa Melania sądzi o tych teoriach spiskowych krążących wokół niej.

Zobacz też: Kobiety w otoczeniu Donalda Trumpa

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2j8o0d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2j8o0d