Trwa ładowanie...
d1za5gx

Menadżer Loski odpowiada na krytykę Wojewódzkiego

Podziel się
Menadżer Loski odpowiada na krytykę Wojewódzkiego
d1za5gx

Popularny showman i felietonista Polityki uszczypliwie odniósł się do wydanej ostatnio debiutanckiej płyty zwycięzcy X Factora.

Ukazała się płyta Gienka Loski, laureata pierwszej edycji programu "X Factor". Album nosi tytuł "Hazardzista" i przynosi muzykę taką, jak dotychczasowe życie Gienka. Jest strasznie i mało kto chciałby przeżyć coś takiego w domu - napisał w tygodniku Kuba Wojewódzki.

Na ripostę stonowanego Gienka chyba nikt nie liczył. W jego imieniu przemówił jednak menadżer, który zadrwił z postawy Kuby.

d1za5gx

Płyta Gienka nie spodobała się Wojewódzkiemu, bo pewnie słuchał jej w swoim ferrari. Mastering albumu nie był wykonany pod sprzęt nagłośnieniowy w takim wozie, ale do zwykłych samochodów, jakimi jeżdżą nasi fani. Krytykowanie to Kuby zawód, ale i on jest omylny. W "Idolu" nie poznał się na Ani Dąbrowskiej. A ona gra świetną muzykę. Tak jak Gienek – powiedział w rozmowie z Na żywo menedżer Loski, Jacek Żurawski.

Wojewódzki w swoich felietonach nie oszczędza nikogo. Ostatnio dostało się innemu uczestnikowi X Factor - Michałowi Szpakowi - podopiecznemu Kuby z muzycznego show.

Czy nie uważacie, że dziennikarz momentami przesadza z krytyką polskiego show-biznesu?

(JMa)

Czuły drań – szczera rozmowa z Robertem Kozyrą

d1za5gx

Podziel się opinią

Share
d1za5gx
d1za5gx