Trwa ładowanie...
d41ta8e

Męskie Granie 2018 - hymn tegorocznej trasy już jest. Zalewski, Podsiadło i Kortez prezentują "Początek"

Nareszcie jest - singiel promujący jedną z najpopularniejszych letnich tras koncertowych. Stylowy utwór z pewnością przypadnie do gustu fanom iście męskiego grania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trio muzyków czuwa nad nową odsłoną Męskiego Grania
Trio muzyków czuwa nad nową odsłoną Męskiego Grania (Materiały prasowe)
d41ta8e

Męskie Granie od samego początku, od 2010 r., zrzesza najciekawszych muzyków w kraju reprezentujących najwyższy poziom muzycznego kunsztu. Słynny już projekt sygnowali m.in. Wojciech Waglewski, Maciej Maleńczuk, Fisz i Emade, O.S.T.R., Organek, Katarzyna Nosowska i Brodka. Tym razem lokomotywą najbardziej rockandrollowej orkiestry będzie świetnie dobrane trio. Krzysztof Zalewski i Dawid Podsiadło nieraz już byli członkami grupy, ale wprowadzili powiew świeżości, zapraszając do współpracy Korteza. Efekt? Mamy przed sobą "Początek", wyjątkowo wpadający w ucho numer stworzony przez nieprzeciętnie zdolnych multiinstrumentalistów.

Za tegorocznym singlem przede wszystkim stoi Krzysztof Zalewski. To on napisał tekst i muzykę do piosenki promującej tegoroczną trasę. Wraz z Dawidem Podsiadło i Kortezem natomiast tworzy trzon Męskie Granie Orkiestra. Utwór miał premierę jednocześnie w Programie Trzecim Polskiego Radia, u Kuby Wojewódzkiego i w serwisie You Tube. Teledysk został nagrany w warszawskiej Hali Wyścigów Konnych Służewiec tzw. mastershotem, nieprzerwanym żadnym cięciem ani montażem. Na potrzeby klipu, utwór został wykonany na planie na żywo, podczas nagrywania tego konkretnego ujęcia i żadne elementy piosenki nie były dogrywane oddzielnie w studio nagraniowym. Efekt zobaczycie w powyższym wideo.

Klip w niecałą dobę od premiery ma już ponad 200 tys. odtworzeń i trafił na 1. miejsce na karcie "na czasie" na You Tube. Trasa koncertowa Męskie Granie 2018 rusza 14 lipca. Regularna sprzedaż biletów ma ruszyć jeszcze w czerwcu. Poniżej znajdziecie listę miast, do których zawita:
• 14 lipca – Poznań
• 21 lipca – Katowice
• 28 lipca – Wrocław
• 4 sierpnia – Kraków
• 11 sierpnia – Gdynia
• 18 sierpnia – Warszawa
• 25 sierpnia – Żywiec

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d41ta8e

Podziel się opinią

Share

d41ta8e

d41ta8e