Trwa ładowanie...

Męskie Granie 2018 - hymn tegorocznej trasy już jest. Zalewski, Podsiadło i Kortez prezentują "Początek"

Nareszcie jest - singiel promujący jedną z najpopularniejszych letnich tras koncertowych. Stylowy utwór z pewnością przypadnie do gustu fanom iście męskiego grania.

Męskie Granie 2018 - hymn tegorocznej trasy już jest. Zalewski, Podsiadło i Kortez prezentują "Początek"Źródło: Materiały prasowe
di54bm6
di54bm6

Męskie Granie od samego początku, od 2010 r., zrzesza najciekawszych muzyków w kraju reprezentujących najwyższy poziom muzycznego kunsztu. Słynny już projekt sygnowali m.in. Wojciech Waglewski, Maciej Maleńczuk, Fisz i Emade, O.S.T.R., Organek, Katarzyna Nosowska i Brodka. Tym razem lokomotywą najbardziej rockandrollowej orkiestry będzie świetnie dobrane trio. Krzysztof Zalewski i Dawid Podsiadło nieraz już byli członkami grupy, ale wprowadzili powiew świeżości, zapraszając do współpracy Korteza. Efekt? Mamy przed sobą "Początek", wyjątkowo wpadający w ucho numer stworzony przez nieprzeciętnie zdolnych multiinstrumentalistów.

Za tegorocznym singlem przede wszystkim stoi Krzysztof Zalewski. To on napisał tekst i muzykę do piosenki promującej tegoroczną trasę. Wraz z Dawidem Podsiadło i Kortezem natomiast tworzy trzon Męskie Granie Orkiestra. Utwór miał premierę jednocześnie w Programie Trzecim Polskiego Radia, u Kuby Wojewódzkiego i w serwisie You Tube. Teledysk został nagrany w warszawskiej Hali Wyścigów Konnych Służewiec tzw. mastershotem, nieprzerwanym żadnym cięciem ani montażem. Na potrzeby klipu, utwór został wykonany na planie na żywo, podczas nagrywania tego konkretnego ujęcia i żadne elementy piosenki nie były dogrywane oddzielnie w studio nagraniowym. Efekt zobaczycie w powyższym wideo.

di54bm6

Klip w niecałą dobę od premiery ma już ponad 200 tys. odtworzeń i trafił na 1. miejsce na karcie "na czasie" na You Tube. Trasa koncertowa Męskie Granie 2018 rusza 14 lipca. Regularna sprzedaż biletów ma ruszyć jeszcze w czerwcu. Poniżej znajdziecie listę miast, do których zawita:
• 14 lipca – Poznań
• 21 lipca – Katowice
• 28 lipca – Wrocław
• 4 sierpnia – Kraków
• 11 sierpnia – Gdynia
• 18 sierpnia – Warszawa
• 25 sierpnia – Żywiec

di54bm6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
di54bm6