Trwa ładowanie...

Męskie Granie 2023. Mrozu, Igo i Vito Bambino serwują nowy hymn. Posłuchajcie, jak brzmią "Supermoce"

Koniec oczekiwania. Już jest nowy hymn Męskiego Grania. Tym razem wybrzmiewa w trio w składzie: Mrozu, Igo i Vito Bambino. To oni poprowadzą słynną orkiestrę trasy. Już teraz prezentują "Supermoce"!

Vito Bambino, Mrozu i Igo z hymnem Męskiego Grania 2023Vito Bambino, Mrozu i Igo z hymnem Męskiego Grania 2023Źródło: Materiały prasowe
d3luczl
d3luczl

Wszystko jasne - znamy skład dowódców tegorocznej orkiestry Męskiego Grania. Zarówno Igo, jak i Vito Bambino mają już pokaźne doświadczenie. Mrozu w tej roli jest swojego rodzaju debiutantem, choć na scenie w ramach tej trasy koncertowej występował już niejednokrotnie. Poza tym, to właśnie jego często typowano jako artystę, który mógłby zasilić skład orkiestry. Teraz oczekiwania fanów zarówno Mroza, jak i Męskiego Grania, zostały zaspokojone.

Tegoroczny hymn napisali rzecz jasna w trio. Utwór o wdzięcznym tytule "Supermoce" zadebiutował 17 maja.Tekst jest autorstwa nietuzinkowego trio, muzycznie chłopaków wsparł jeden z najbardziej rozchwytywanych producentów, Kuba Galiński. "Mamy właśnie propozycję na tegoroczny radiowy "letniak" - nie do zbicia i nie do ugaszenia!" - zapowiadają. Posłuchajcie!

Męskie Granie od samego początku, od 2010 r., zrzesza najciekawszych wykonawców w kraju, występujących z roku na rok w coraz bardziej nieoczywistych konfiguracjach – nie tylko w składach firmującej trasę orkiestry, ale towarzyszących Męskiemu Graniu projektach specjalnych. W tym roku będą to "Męskie Granie Przestawia", za który odpowiadają Katarzyna Nosowska i Błażej Król oraz projekt Rubensa "1983", w którym wraz z topowymi artystami złożą hołd temu szczególnemu rocznikowi w historii polskiej muzyki rozrywkowej.

d3luczl

Czy stanie się hitem jak poprzednie hymny Męskiego Grania? Przypomnijcie sobie, jakie piosenki "przyświecały" trasie w ostatnich latach.

"Wszyscy muzycy to wojownicy" (Waglewski, Maleńczuk, Abradab), 2010

"Kobiety nam wybaczą" (Waglewski, Janerka, Spięty, Fisz, Możdżer), 2011

"Ognia!" (Nosowska, Dyjak), 2012

"Jutro jest dziś" (Nosowska, O.S.T.R.), 2013

"Elektryczny" (Brodka, Deriglasoff, Emade, Podsiadło, Smolik), 2014

d3luczl

"Armaty" (Fisz, Koteluk, Smolik), 2015

"Wataha" (Organek, O.S.T.R., Podsiadło), 2016

"Nieboskłon" (Brodka, Organek, Rogucki), 2017

"Początek" (Kortez, Podsiadło, Zalewski), 2018

"Sobie i Wam" (Nosowska, Igo, Organek, Zalewski), 2019

"Świt", (Daria Zawiałow, Król, Igo), 2020

"I ciebie też, bardzo", (Zawiałow, Podsiadło, Vito Bambino) 2021

"Jest tylko teraz", (Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni), 2022

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3luczl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3luczl