ycipk-3ffozm

Met Gala 2019: Gdzie i o której oglądać? Kto pojawi się na gali?

Met Gala 2019 wydarzy się już lada moment. Transmisja 73. edycja najważniejszego wydarzenia modowego odbędzie się na kilku kanałach, w telewizji oraz w sieci. Sprawdź, kiedy i gdzie będzie można ją obejrzeć, a także kto ją poprowadzi i jaki jest jej motyw przewodni w tym roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Met Gala 2019: Gdzie i o której oglądać? Transmisja live
Met Gala 2019: Gdzie i o której oglądać? Transmisja live (East News)
ycipk-3ffozm

Met Gala 2019 - gdzie i o której oglądać? Transmisja live

Met Gala 2019 odbędzie się tradycyjnie w pierwszy poniedziałek maja, w tym roku jest 6 maja. Relacja z czerwonego dywanu rozpocznie się poniedziałek, 6 maja, o godzinie 23:00 czasu polskiego na kanale E! Entertainment oraz na stronie internetowej eonline.com. Transmisja live zakończy się przed 2:00 w nocy.

Met Gala 2019 - kto się pojawi?

ycipk-3ffozm

Podczas tegorocznej Met Gali pojawi się wiele ciekawych nazwisk. Wśród nich znajduja się takie osobistości jak Lady Gaga, Harry Styles oraz Serena Williams. Nie zabraknie także redaktor naczelnej amerykańskiego wydania Vogue, Anny Wintour. Swoją obecność ogłosiły również światowej klasy modelki jak Anja Rubik, Gigi Hadid czy Lily Aldridge.

Met Gala 2019 - motyw przewodni

Met Gala 2019 organizowana co roku we współpracy z Instytutem Kostiumowym Metropolitan Museum of Art (MET) w Nowym Jorku, jest najważniejszym wydarzeniem modowych roku. Tego dnia odbywa się również inauguracja nowej wystawy w muzeum, która wkrótce będzie dostępna dla wszystkich zwiedzających MET

Met Gala 2019 tym razem odbędzie pod hasłem “Camp: Notes on Fashion”. Andrew Bolton, kurator Instytutu Kostiumów w MET, postanowił skonstruować temat nowej ekspozycji wokół eseju “Notatki o Kempie” autorstwa Susan Sontag, który opublikowano w 1964 r. Uważa bowiem, że w twórczości Sontag można znaleźć wiele elementów wspólnych ze zjawiskami zachodzącymi w dzisiejszej polityce i kulturze.

ycipk-3ffozm
Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3ffozm

ycipk-3ffozm
ycipk-3ffozm