Trwa ładowanie...

Metamorfoza Rafała Bryndala robi wrażenie. Spójrzcie na nowe zdjęcia

Rafał Bryndal jest niewątpliwie jednym z najbardziej cenionych dziennikarzy. Ostatnio pojawił się na imprezie branżowej. Trzeba przyznać, że jego przemiana robi olbrzymie wrażenie. Spójrzcie sami.

Metamorfoza Rafała Bryndala robi wrażenie. Spójrzcie na nowe zdjęciaŹródło: East News, fot: East News
d2u0xs2
d2u0xs2

Rafał Bryndal ma jeden z najbardziej charakterystycznych głosów, znany jest też ze swojego specyficznego poczucia humoru.

Dziennikarz zmagał się się z guzowatością nosa. Choroba, z którą walczył Bryndal to zaawansowana forma trądziku różowatego. Ostatecznie postanowił poddać się operacji, która całkowicie go zmieniła.

- Lekarze leczyli mnie na różne sposoby, ale nieskutecznie. Nie wiem, czy to ich metody były nieskuteczne, czy ja tak szybko traciłem cierpliwość. Dzięki Bogu mój przyjaciel podstępem zawiózł mnie do pana doktora. Pan doktor z kolei właściwie w przeciągu kilku spotkań dokonał zmiany, którą teraz widzimy – wyznał w studiu "Dzień Dobry TVN".

Ostatnio Rafał Bryndal pojawił się na imprezie Papaya Young Directors. Trzeba przyznać, że przeszedł niebywałą metamorfozę. Wygląda bardzo dobrze. Aż trudno się nadziwić.

East News
Źródło: East News, fot: East News

Poznajecie Bryndala?

d2u0xs2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u0xs2