Trwa ładowanie...
d1kq58q

Metamorfozy dla byłych więźniarek? Na taki pomysł wpadła "Słowikowa"

Była żona szefa pruszkowskiej mafii stanie się twarzą fundacji, która ma pomagać więźniarkom. Monika Banasiak chce zapewnić osadzonym kobietom metamorfozy wizerunku, porady wizażystek, prawników i spotkania z psychologami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Selfie Moniki Banasiak
Selfie Moniki Banasiak (Facebook.com)
d1kq58q

Monika Banasiak to żona bossa mafii pruszkowskiej Andrzeja Z. ps. Słowik. Była prawdziwą "polską królową mafii" i w latach 90. doskonale prosperowała w świecie przestępczym. Po upadku "Pruszkowa" jej bajeczne życie legło w gruzach. Kobieta spędziła 2,5 roku w areszcie. Jednak od kilku miesięcy próbuje wyjść na prostą. Teraz Banasiak postanowiła pomóc więźniarkom, które chcą zmienić swoje życie i wyjść na prostą.

- Nawet po krótkim pobycie w więzieniu człowiek wygląda i myśli zupełnie inaczej - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem". - Moja historia stała się inspiracją dla fantastycznych kobiet do założenia Fundacji Czas Kobiet, której będę twarzą. Nasza fundacja będzie pomagać kobietom w trudnej życiowej sytuacji, tym, o których nikt nie myśli, wyrzuca je na margines, bo popełniły życiowy błąd, a później po wyjściu z niego nikt nie chce im pomóc się odnaleźć w nowej trudnej rzeczywistości - dodała była żona bossa mafii.

"Słowikowa" bardzo poważnie podchodzi do tej inicjatywy.

d1kq58q

- Chodzi nie tylko o taki zakres pomocy jak np. porady prawne, ale i metamorfozy. Dobry wygląd to pierwszy krok do lepszego życia, do uwierzenia w siebie. Sama jeszcze nie stanęłam do końca na nogi, ale każdego dnia walczę, staram się być lepsza, no i pomagać innym. To daje mi siłę - przyznała Monika Banasiak w rozmowie z tabloidem.

   Facebook.com
(Facebook.com)

ZOBACZ TAKŻE: Słowikowa o feminiźmie: "Absolutnie nią nie jestem. Lubię być przytulana"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1kq58q

Podziel się opinią

Share
d1kq58q
d1kq58q