Trwa ładowanie...

Metamorfozy dla byłych więźniarek? Na taki pomysł wpadła "Słowikowa"

Była żona szefa pruszkowskiej mafii stanie się twarzą fundacji, która ma pomagać więźniarkom. Monika Banasiak chce zapewnić osadzonym kobietom metamorfozy wizerunku, porady wizażystek, prawników i spotkania z psychologami.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Metamorfozy dla byłych więźniarek? Na taki pomysł wpadła "Słowikowa"Źródło: Facebook.com
d1dm2jj
d1dm2jj

Monika Banasiak to żona bossa mafii pruszkowskiej Andrzeja Z. ps. Słowik. Była prawdziwą "polską królową mafii" i w latach 90. doskonale prosperowała w świecie przestępczym. Po upadku "Pruszkowa" jej bajeczne życie legło w gruzach. Kobieta spędziła 2,5 roku w areszcie. Jednak od kilku miesięcy próbuje wyjść na prostą. Teraz Banasiak postanowiła pomóc więźniarkom, które chcą zmienić swoje życie i wyjść na prostą.

- Nawet po krótkim pobycie w więzieniu człowiek wygląda i myśli zupełnie inaczej - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem". - Moja historia stała się inspiracją dla fantastycznych kobiet do założenia Fundacji Czas Kobiet, której będę twarzą. Nasza fundacja będzie pomagać kobietom w trudnej życiowej sytuacji, tym, o których nikt nie myśli, wyrzuca je na margines, bo popełniły życiowy błąd, a później po wyjściu z niego nikt nie chce im pomóc się odnaleźć w nowej trudnej rzeczywistości - dodała była żona bossa mafii.

"Słowikowa" bardzo poważnie podchodzi do tej inicjatywy.

- Chodzi nie tylko o taki zakres pomocy jak np. porady prawne, ale i metamorfozy. Dobry wygląd to pierwszy krok do lepszego życia, do uwierzenia w siebie. Sama jeszcze nie stanęłam do końca na nogi, ale każdego dnia walczę, staram się być lepsza, no i pomagać innym. To daje mi siłę - przyznała Monika Banasiak w rozmowie z tabloidem.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

ZOBACZ TAKŻE: Słowikowa o feminiźmie: "Absolutnie nią nie jestem. Lubię być przytulana"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1dm2jj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dm2jj