Trwa ładowanie...
d1tf661

Mezo zostanie ojcem. Raper udostępnił zdjęcie z żoną

Mezo spodziewa się kolejnego dziecka. Raper, razem z żoną, Weroniką Radzimowską-Mejer podzielił się radosną nowiną na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mezo zostanie ojcem. Raper udostępnił zdjęcie z żoną
Mezo zostanie ojcem. Raper udostępnił zdjęcie z żoną (East News)
d1tf661

Mezo - gwiazda polskiego rapu

Jacek Mejer, znany powszechnie jako Mezo, jest autorem takich hitów jak m.in. ”Sacrum”, “Aniele” czy “Ważne”. Pracował również jako dziennikarz radiowy i osobowość telewizyjna. W swojej karierze udało mu się zgarnąć kilka nagród jak np. Eska Music, VIVA Comet i Superjedynki. Był również dwukrotnie nominowany do “Fryderyka”.

W ostatnich latach zrobiło się jednak o nim cicho. Dziś wiadomo już, że Mezo odłożył karierę na bok, ponieważ zajął się życiem rodzinnym. Prywatnie ma za sobą nieudane małżeństwo z Sandrą Łupicką, z którą ma córkę Zuzię. Obecnie raper jest w związku małżeńskim z Weroniką Radzimowską-Mejer, z którą również będzie miał dziecko.

d1tf661

Mezo zostanie ojcem

Mezo zamieścił na Instagramie romantyczne zdjęcie, na którym pozuje z żoną. Para stoi na tle zachodzącego słońca. Fotografię opatrzył podpisem: "Będziemy mieli dzidziusia!".

Zuzia, córka Mezo z pierwszego małżeństwa, skomentowała radosną nowinę w zabawy sposób. Pod zdjęciem taty i jego drugiej żony napisała: "Tato, jestem przerażona”.

Wygląda na to, że Mezo już niebawem zostanie tatą po raz drugi. Wraz z żoną Weroniką Radzimowską-Mejer spodziewają się potomka. Przyszli rodzice nie zdradzili jeszcze płci dzieci ani terminu porodu.

d1tf661

Podziel się opinią

Share
d1tf661
d1tf661