Trwa ładowanie...

Mężowi Figury grozi amputacja. "To jest sytuacja krytyczna!"

Kai Schoenhals miał wypadek motocyklowy w dalekim Hondurasie. Biznesmen połamał się tak dotkliwie, że grozi mu amputacja.

Mężowi Figury grozi amputacja. "To jest sytuacja krytyczna!"Źródło: ONS.pl
d4ncax1
d4ncax1

Kai, który wciąż jeszcze jest mężem Katarzyny Figury, znalazł się teraz w bardzo trudnej sytuacji. Mężczyzna udał się w biznesową podróż na Honduras i w trakcie jazdy motocyklem zobaczył, że na drogę wybiegł mały chłopiec. Biznesmen gwałtownie skręcił i choć dziecko wyszło z wszystkiego bez szwanku, to on połamał się tak dotkliwie, że kości przebiły mu skórę.

- Kość piszczelowa i strzałkowa pękły na pół - napisał w sieci Kai. Zamieścił też drastyczne zdjęcia przestawiające otwarte złamanie.

Niestety po przewiezieniu Kaia do małego lokalnego szpitala okazało się, że panujące tam warunki są dalekie od europejskich. Kai przeszedł tam operację, lecz nadal grozi mu amputacja.

- Warunki w szpitalu w Hondurasie są dalekie od jałowości. Łazienka nie jest regularnie czyszczona, a papier toaletowy trzeba kupić samemu! Lekarze nie mają umiejętności i sprzętu, aby poradzić sobie z czymś takim. Istnieje duże ryzyko infekcji. Kai przeszedł już operację, ale prawdopodobnie będzie potrzebował dodatkowych procedur. To jest krytyczna sytuacja! - napisali w internecie przyjaciele Schoenhalsa.

Znajomi biznesmena organizują teraz zbiórkę pieniędzy, dzięki której można będzie przetransportować męża Figury do szpitala w Norwegii, gdzie zajmą się nim wykwalifikowani lekarze.

Myślicie, że Katarzyna Figura wyciągnie do niego pomocną dłoń?

d4ncax1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ncax1