Trwa ładowanie...
d12ih6a
News

Miał być ślub roku, okazało się, że informacja o zaręczynach Kingi Dudy jest nieprawdą

Wczoraj wszystkie serwisy rozrywkowe żyły informacją o zaręczynach córki pary prezydenckiej, Kingi Dudy. Wiadomość jako pierwszy podał serwis Agnieszki Jastrzębskiej, powołując się na źródło z otoczenia dziewczyny. Jak się okazało, informacja była fałszywa, a Kancelaria Prezydenta RP wszystkiemu zaprzeczyła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miał być ślub roku, okazało się, że informacja o zaręczynach Kingi Dudy jest nieprawdą
(East News)
d12ih6a

Kinga Duda od dłuższego czasu spotyka się z Bartłomiejem Staszczakiem. Para wielokrotnie była przyłapywana przez paparazzich w prywatnych sytuacjach, mimo to Kinga nigdy nie kryła się ze swoją miłością do chłopaka. I choć dziadek córki prezydenta w jednym z wywiadów apelował do wnuczki, żeby pospieszyła się z założeniem rodziny, to żałoba Bartka po śmierci swojego ojca nie dawała szans na to, że w najbliższym czasie dojdzie do ślubu.

Naprzeciw oczekiwaniom rodziny Kingi postanowiła wyjść Agnieszka Jastrzębska, która na swojej plotkarskiej stronie opublikowała informację, że para właśnie się zaręczyła._ - To był ważny dzień dla rodziny prezydenckiej. Zaręczyny odbyły się w Krakowie w towarzystwie najbliższych osób. Kinga radosną wiadomością od razu podzieliła się z przyjaciółkami chwaląc się złotym pierścionkiem z delikatnym diamentem_ - miał rzekomo powiedzieć serwisowi znajomy Kingi.

d12ih6a

Jak się okazało, Kancelaria Prezydenta RP wszystkiemu zaprzeczyła, mówiąc, że "doniesienia są absolutną nieprawdą".

   East News
   East News
d12ih6a

Podziel się opinią

Share

d12ih6a

d12ih6a