Miał być ślub roku, okazało się, że informacja o zaręczynach Kingi Dudy jest nieprawdą

Wczoraj wszystkie serwisy rozrywkowe żyły informacją o zaręczynach córki pary prezydenckiej, Kingi Dudy. Wiadomość jako pierwszy podał serwis Agnieszki Jastrzębskiej, powołując się na źródło z otoczenia dziewczyny. Jak się okazało, informacja była fałszywa, a Kancelaria Prezydenta RP wszystkiemu zaprzeczyła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miał być ślub roku, okazało się, że informacja o zaręczynach Kingi Dudy jest nieprawdą
(East News)

Kinga Duda od dłuższego czasu spotyka się z Bartłomiejem Staszczakiem. Para wielokrotnie była przyłapywana przez paparazzich w prywatnych sytuacjach, mimo to Kinga nigdy nie kryła się ze swoją miłością do chłopaka. I choć dziadek córki prezydenta w jednym z wywiadów apelował do wnuczki, żeby pospieszyła się z założeniem rodziny, to żałoba Bartka po śmierci swojego ojca nie dawała szans na to, że w najbliższym czasie dojdzie do ślubu.

Naprzeciw oczekiwaniom rodziny Kingi postanowiła wyjść Agnieszka Jastrzębska, która na swojej plotkarskiej stronie opublikowała informację, że para właśnie się zaręczyła. - To był ważny dzień dla rodziny prezydenckiej. Zaręczyny odbyły się w Krakowie w towarzystwie najbliższych osób. Kinga radosną wiadomością od razu podzieliła się z przyjaciółkami chwaląc się złotym pierścionkiem z delikatnym diamentem - miał rzekomo powiedzieć serwisowi znajomy Kingi.

Jak się okazało, Kancelaria Prezydenta RP wszystkiemu zaprzeczyła, mówiąc, że "doniesienia są absolutną nieprawdą".

East News
Podziel się
East News
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.