Trwa ładowanie...

Miał problemy z narkotykami i przeżył załamanie nerwowe. Tom Hanks udowodnił, że miłość w show-biznesie istnieje

Aktor wraz ze swoją małżonką Ritą Wilson świętowali ostatnio 30. rocznicę ślubu. Impreza była równie wzniosła, co ich miłość. Na przyjęciu nie zabrakło największych gwiazd Hollywood.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Miał problemy z narkotykami i przeżył załamanie nerwowe. Tom Hanks udowodnił, że miłość w show-biznesie istniejeŹródło: East News, fot: East News
d372j0t
d372j0t

Ten wyjątkowy dla nich dzień świętowali w gronie przyjaciół w ich domu w Pacific Palisades. Zagościły tam największe światowe gwiazdy, m.in. Oprah Winfrey, Goldie Hawn, Kurt Russell, Jimmy Kimmel, Conan O'Brien oraz Kate Hudson. Przybył także były prezydent USA, Barack Obama.

Na swoim profilu na Instagramie Tom Hanks zamieścił zdjęcie z imprezy. - 30 kwietnia mija 30 lat. od 1988 do 2018 roku. Magiczne liczby - napisał aktor.

Hanks jest 30 lat po ślubie i do dzisiaj mówi, że to najlepsze co, go w życiu spotkało. Mimo że dzisiaj jest aktorem z najwyższej półki, to nie zawsze było kolorowo. Kiedy poznał swoją żonę - Ritę Wilson, był na skraju załamania nerwowego. Ta okazała mu wsparcie, a Tom przyznaje, że wszystko co ma, zawdzięcza żonie.

East News
Źródło: East News, fot: East News

Są ewenementem na skale światową. Nie ma drugiej takiej miłości w show-biznesie jak ich. Tworzą jedną z najbardziej wpływowych par w Hollywood. Życie zawodowe świetnie łączą z prywatnym. Ona jest znaną producentką filmową, a on aktorem - uzupełniają się na każdej płaszczyźnie. Po 30 latach małżeństwa przysięgę małżeńską odnowili na dowód tego, że wciąż są w sobie zakochani jak za młodzieńczych lat.

d372j0t

Historia ich miłości

Poznali się w 1981 r. na planie filmowym. Wtedy nic nie zapowiadało, że kiedykolwiek osiągną sukces, ani tym bardziej, że będą kiedykolwiek ze sobą. Ponownie spotkali się cztery lata później. Poszli razem na kawę w przerwie od zdjęć i poczuli, że jest między nimi chemia.

Nie było jednak tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać. Od 1978 r. Tom Hanks tkwił w małżeństwie z aktorką Susan Dillingham. Mieli dwoje dzieci: Colina i Elizabeth. Tom zarabiał wówczas 256 dolarów na tydzień. Jego pensja nie wystarczała na utrzymanie rodziny. Jego żona dawała mu ciągle do zrozumienia, że był nieudacznikiem. W końcu Hanks załamał się nerwowo. Pił, sięgnął po narkotyki. Wiedział, że z Ritą miałby szansę na normalne życie, ale nie potrafił odejść od żony. Nie chciał, żeby jego dzieci przechodziły rozwód rodziców, tak jak on w dzieciństwie.

East News
Źródło: East News, fot: East News

Los uśmiechnął się do Toma i po dziewięciu latach Samantha sama wystąpiła o rozwód. Aktor tak wspomina tamten czas:

d372j0t

- To był koszmar. Żona chciała ograniczyć moje prawa ojcowskie. Twierdziła, że znęcałem się nad dziećmi. Na szczęście sąd nie dał jej wiary - wyznał Hanks. Tom uwolnił się od żony w 1987 r., ale przeżył załamanie nerwowe.

Rita wiedziała wówczas, że warto czekać na ukochanego. W sylwestra 1987 r., Hanks poprosił ją o rękę. Pobrali się 30 kwietnia 1988 r.

- I wtedy zaczyna się najpomyślniejszy dla nas okres - wspominał aktor. Wkrótce za rolę w "Dużym" dostał pierwszą nominację do Oscara. Był już gwiazdą.

East News
Źródło: East News, fot: East News

Wówczas pojawiły się trudności z pogodzeniem życia prywatnego i zawodowego. Tom chciał, aby dzieci zapamiętały go jako zawsze uśmiechniętego, który interesował się nimi. Większość czasu był jednak z dala od nich, na planie. Był to trudny czas dla jego związku z Ritą. Ta postanowiła odłożyć swoje aspiracje na bok. W pewnym momencie w ogóle zrezygnowała z pracy i wzięła na siebie wszystkie domowe obowiązki.

Tom Hanks fot. 20th Century Fox Tom Hanks fot. 20th Century Fox materiał prasowy/Megafon.pl
Tom Hanks fot. 20th Century Fox Tom Hanks fot. 20th Century Fox Źródło: materiał prasowy/Megafon.pl

Dla Hollywood Tom Hanks jest aktorem unikatowym. Pojawiło się nawet przeświadczenie, że każdy film w którym zagra, natychmiast staje się hitem. Jego kontrakty opiewały w miliony dolarów. Od 2000 r. Hanks zaczął także produkować filmy. Krótko po odchowaniu dzieci, dołączyła do niego Rita, polegając na wyczuciu męża. Dzisiaj są jedną z najlepiej zarabiających par w show-biznesie. Mają kilka domów, prywatny odrzutowiec i ogromną kolekcję starych maszyn do pisania.

East News
Źródło: East News, fot: East News

Tom Hanks, przy okazji 30. rocznicy ślubu, po raz kolejny zaznacza, że docenia wsparcie i pomoc, którą zapewniła mu Rita. To tak naprawdę ona stworzyła mu warunki, dzięki którym osiągnął wiele sukcesów i do dziś prowadzi światłą karierę. Para pokonała niejeden kryzys. Takim momentem był chociażby rak piersi, z którym zmagała się z Rita. Poddała się wtedy podwójnej mastektomii i rekonstrukcji piersi. Są ze sobą na dobre i na złe.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d372j0t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d372j0t