Trwa ładowanie...
dfx1to3

Miasto Gliwice oraz Live Nation prezentują: Behemoth gościem specjalnym Slayera

Już 4 czerwca 2019 r. w Arenie Gliwice zagrają najwięksi artyści sceny heavy-metalowej. Zespół Slayer wystąpi po raz ostatni w Polsce w ramach trasy Final World Tour w Arenie Gliwice, a dołączy do niego polski zespół Behemoth.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zespół po raz ostatni zagra w Polsce
Zespół po raz ostatni zagra w Polsce (Materiały prasowe)
dfx1to3

Pionierzy całego gatunku muzycznego, będący wzorem i szczytem aspiracji dla innych. Ponad 37 lat na scenie. 12 albumów studyjnych i wiele albumów koncertowych, na koncie 3000 zagranych koncertów we wszystkich zakątkach świata. Zdobywcy pięciu nominacji i dwóch nagród GRAMMY. Mają własną wystawę w Instytucie Smithsona, uświetnili okładki setki magazynów, przeżyli stratę jednego z założycieli zespołu… Po tym wszystkim czas Slayera, jednego z najlepszych zespołów grających thrash/metal/punk, dobiega końca…

Zobacz też: Zarzut dla lidera grupy Behemoth. Śledczy: znieważył polskie godło

Gościem specjalnym podczas koncertu Slayer Final Show in Poland będzie jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich zespołów death metalowych – Behemoth. Założony w 1991 roku w Gdańsku przez Nergala, lidera zespołu, Behemoth odegrał jedną z najważniejszych ról w tworzeniu polskiego metalu.
Zespół aktualnie promuje swój 11. album "I Loved You At Your Darkest”. Najnowszy album to miażdżąca salwa czarnego metalowego majestatu, przesycona grzmiącymi perkusyjnymi kanonadami i wzniosłymi chórami liturgicznymi, przywodzącymi na myśl klimat z klasycznych horrorów.

dfx1to3

Zobacz też: Slayer zagra w Gliwicach. To będzie ich ostatni koncert w Polsce

"Tak naprawdę, dzięki tej płycie chciałem na nowo zdefiniować siebie” - wyjaśnia Nergal. "I Loved You At Your Darkest” jest bardziej dynamiczną płytą. Z jednej strony jest ekstremalna i radykalna, ale z drugiej strony jest bardziej rockowa niż jakakolwiek inna płyta Behemotha dotychczas.”

Bilety na koncert do nabycia na www.livenation.pl

https://www.slayer.net/
https://behemoth.pl/

dfx1to3

Podziel się opinią

Share
dfx1to3
dfx1to3