Trwa ładowanie...
ddwjn17

MiauCzat: Mała Ania z "Warsaw Shore” szczerze o siostrach Godlewskich

Mała Ania z "Warsaw Shore" to gość 5. odcinka programu "MiauCzat" serwisu TELEMAGAZYN.PL. W nietypowym wywiadzie opowiedziała m.in. o konflikcie z Dużą Anią i siostrami Godlewskimi. Zmierzyła się też z hejterskim komentarzem!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
MiauCzat: Mała Ania z "Warsaw Shore” szczerze o siostrach Godlewskich
(Materiały prasowe)
ddwjn17

Mała wczuła się w rolę opiekunki zwierzaków i dzielnie – niczym w "Warsaw Shore" – próbowała załagodzić koci konflikt na planie. Przy okazji kociej sprzeczki opowiedziała o najnowszym sezonie show stacji MTV, Trybsonie oraz relacjach z Dużą Anią i siostrami Godlewskimi. Mają konflikt? Dowiecie się tego oglądając "MiauCzat"!

TELEMAGAZYN.PL PREZENTUJE MIAUCZAT Z MAŁĄ ANIĄ:

Mała znana jest z zamiłowania do operacji plastycznych. W programie "MiauCzat" musiała się zmierzyć z hejterskim komentarzem dotyczącym jej wyglądu. Skala nienawistnych komentarzy w sieci jest ogromna, ale Anna Aleksandrzak na zaczepkę jednego z internautów zareagowała z uśmiechem, zdradzając jednocześnie bardzo ciekawą informację.

ddwjn17

Mała Ania uwielbia zwierzęta. Sama ma psa, którego uważa za swoje największe szczęście. Uczestniczka "Warsaw Shore" wyznaje zasadę – Jeśli ktoś nie podoba się twojemu psu, najprawdopodobniej Tobie też nie powinien się podobać. Na szczęście nasze kociaki z miejsca pokochały Małą Anię, choć miały kilka uwag w kwestii jej ponętnych ust! Jesteście ciekawi co działo się za kulisami nagrania? Koniecznie zobaczcie galerię zdjęć w serwisie Telemagazyn.pl!

ZOBACZ ZDJĘCIA Z NAGRANIA MIAUCZATU!

"MiauCzat" – tak słodko z gwiazdami jeszcze nie było!

"Miauczat" to nietypowe wywiady z gwiazdami, jakich w Polsce jeszcze nie było! W programie serwisu Telemagazyn.pl oprócz znanych osób, występuje gromada kociaków - tak uroczych, że nie można oderwać od nich wzroku. Gwiazdy w otoczeniu, w którym poziom słodkości został mocno przekroczony, odpowiadają na pytania od widzów i redakcji. Te nie zawsze będą dla nich przyjemne...

Podoba Ci się "MiauCzat”? Zobacz poprzednie odcinki m. in. z Jessicą z "Rolnik szuka żony” czy Fit Lovers!

ddwjn17

Podziel się opinią

Share
ddwjn17
ddwjn17