Trwa ładowanie...
d3cfd61

Michał Baryza w żałobie. Jego babcia nie żyje

Michał Baryza ma teraz bardzo trudny czas. Odeszła bliska mu osoba. Poruszający wpis na Instagramie chwyta za serce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Baryza pożegnał właśnie ukochaną babcię.
Michał Baryza pożegnał właśnie ukochaną babcię. (ONS.pl, Fot: ons)
d3cfd61

Fani Michała Baryzy ostatnio bardzo się o niego niepokoili. Model wrzucił wówczas Instagrama bardzo depresyjny wpis. - Życie moje dopiero się zaczynało, a już musi się kończyć - wyznał. Wielbiciele modela obawiali się, że chce odebrać sobie życie. Bądź zmaga się z poważną chorobą.

ZOBACZ TAKŻE: "Męskie rady" Baryzy i Madoksa w "Dzień Dobry TVN"

Model przepraszał też za swoją nieobecność i sugerował, że jego życie runęło w gruzach.

d3cfd61

- Próbuję myśleć inaczej. Nie potrafię. Próbuję wierzyć, jest mi trudno. [...] Przepraszam, że mnie tutaj nie ma - mogliśmy przeczytać w jego social mediach.

Celebryta pisał tak zagadkowym językiem, że nikt nie był w stanie domyślić się, o co tak naprawdę chodzi. Do teraz.

Michał Baryza zwierzył się fanom, że jakiś czas temu zmarła jego ukochana babcia.

- Bez ciebie to jak życie bez serca. Mimo tak wielu przeciwności, ostatnia umarła w nas nadzieja. Nadzieja, którą miałaś przez całe swoje życie. Dziękuję ci za wszystko, czego mogłem się od ciebie nauczyć [...]. Nas zabijała bezsilność, ciebie zabijał rak. [...] Spoczywaj w pokoju kochana babciu. Nadal nie mogę w to uwierzyć, że nie ma ciebie tu - czytamy we wpisie modela.

- Bardzo mi przykro - złożyła w komentarzu kondolencje Joanna Krupa.

d3cfd61

Fani także dodali Michałowi otuchy.

Przypomnijmy, że Michał Baryza pojawił się w 4. serii "Top Model" i jako pierwszy w historii polskiej edycji dostał się do finału. Ostatecznie zajął 2. miejsce, przegrywając o włos z Osuenhe Ugonoh. Od tamtej pory niezwykle rzadko słychać o jego zawodowych sukcesach. Najczęściej robi się o nim głośno, gdy pochwali się muskulaturą lub pokaże zdjęcie z dziewczyną w mediach społecznościowych.

Warto zaznaczyć, że mimo wątpliwej kariery w modelingu, Michał wciąż ma wierne grono fanów. Na samym Instagramie śledzi go ponad 186 tys. osób.

d3cfd61

Podziel się opinią

Share

d3cfd61

d3cfd61