Trwa ładowanie...

Michał Figurski zaręczył się. Z wybranką zna się zaledwie od kilku miesięcy?

Ostatnie dwa lata były dla dziennikarza niezwykle trudne. Figurski długo walczył o powrót do zdrowia. Również życie prywatne go nie rozpieszczało. Jednak wszystko zmieniło się, kiedy Michał kilka miesięcy temu poznał Magdalenę Kasperowicz. Jak dowiedział się "Fakt", para podjęła niedawno ważną decyzję. Nadszedł czas na zmiany?

Share
Michał Figurski zaręczył się. Z wybranką zna się zaledwie od kilku miesięcy?
Źródło: ONS.pl
d47mkfe

Ukochana Figurskiego jest również dziennikarką. Michał podobno stracił dla niej głowę i zapomniał o złych wspomnieniach ostatnich miesięcy. Dziennikarz codziennie odbiera Magdę z pracy i spędza z nią każdą wolną chwilę. Tabloid ustalił również, że para postanowiła się zaręczyć. Figurski podobno oświadczył się Kasperowicz 3 kwietnia.

- Magda była w szoku, ale od razu zgodziła się zostać jego żoną. Bo chociaż to krótki związek, to bardzo intensywny. Michał tłumaczył podczas oświadczyn, że po problemach zdrowotnych zrozumiał, że życie jest ulotne i w każdej chwili można je stracić. Nie chciał więc czekać - zdradził informator "Faktu".

ZOBACZ TEŻ: Michał Figurski cieszy się, że przeżył

Para na razie nie planuje ślubu.

d47mkfe

- Oświadczyny to dla niego wystarczająca rewolucja. Chcą nacieszyć się narzeczeństwem. Ale kto wie, bo Michał jest bardzo podekscytowany. Chwali się kolegom, że dzięki narzeczonej, ma większą chęć do życia i bardziej chce mu się dbać o zdrowie - dodał rozmówca gazety.

Figurski w 2014 r. po 12 latach rozwiódł się z Odetą Moro. Para doczekała się córki Soni, która w tym roku skończy 14 lat. Kiedy Michał walczył o życie, była żona wspierała go. W międzyczasie były gwiazdor Eski Rock spotykał się również z Jagną Błażejewską, z którą rozstał się kilka miesięcy temu.

Jak myślicie, Figurski przy boku Magdaleny wreszcie ustabilizuje swoje życie?

d47mkfe

Podziel się opinią

Share
d47mkfe
d47mkfe