Trwa ładowanie...

Michał Malitowski jest starszy od żony o 12 lat. Poznali się, gdy była dzieckiem

Michał Malitowski przez 17 lat był w związku z matką swego dziecka, ale dopiero u boku Yulii Phillips znalazł szczęście i postanowił się ożenić. "Wiedziałem o niej prawie wszystko" – mówi tancerz w najnowszym wywiadzie.

Michał Malitowski jest starszy od żony o 12 lat. Poznali się, gdy była dzieckiemŹródło: ONS.pl
d34tarm
d34tarm

Michał Malitowski przeżył 17 lat z belgijską tancerką Joanną Leunis. Tworzyli parę na parkiecie i w życiu prywatnym. Są rodzicami 4-letniej córeczki, ale nigdy nie zawarli formalnego związku. Rozstali się w dramatycznych okolicznościach, gdy Malitowski walczył z depresją. W tym samym czasie odezwała się do niego dawna uczennica, z którą kilka miesięcy później stanął na ślubnym kobiercu.

Obejrzyj: Michał Malitowski o ślubie: "Oświadczyłem się po dwóch tygodniach, już nie ma się czego wstydzić"

- Ostatni rok był przełomowy w moim życiu. Nie ukrywam, że walczyłem z silną depresją i gdyby nie pomoc specjalistów, rodziny i ogromne wsparcie mojej żony, być może nie rozmawialibyśmy dzisiaj – wyznał w wywiadzie dla "Party".

Malitowski ożenił się z Phillips pół roku po tym, gdy się do niego odezwała. Znali się jednak dużo wcześniej.

d34tarm

- Mieszkałem wtedy w Australii. Yuliya przychodziła na zajęcia do szkoły tańca, w której uczyłem – wyznał Malitowski, który w ówczesnej 12-latece widział wielki potencjał i był pewien, "że wiele osiągnie w tym zawodzie".

Malitowski zaprzyjaźnił się z jej rodzicami, ale później na wiele lat stracili ze sobą kontakt. Dopiero w czasie jego choroby odnowili znajomość. Yuliya napisała do niego wiadomość, od której wszystko zaczęło się na nowo.

- Wiedziałem o niej prawie wszystko. Po dwóch tygodniach spędzonych razem byłem pewien, że chcę, by została moją żoną – mówił tancerz, który po tych dwóch tygodniach poprosił ja o rękę. Na ślubnym kobiercu stanęli 6 stycznia.

Wspólną przyszłość planują związać z Londynem, gdzie mieszka córka Malitowskiego. Małżonkowie razem przygotowują pary taneczne do zawodów. Ponadto Yuliya interesuje się projektowaniem i szykuje się do wypuszczenia linii ubrań wyjściowych i treningowych.

d34tarm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34tarm