Trwa ładowanie...

Michał Malitowski miał depresję i myśli samobójcze. "Boję się łatki psychola"

Michał Malitowski nie pojawił się w gronie jury 9. edycji "Tańca z Gwiazdami". Kilka tygodni temu okazało się, że 39-latek cierpi na depresję i miał myśli samobójcze. Teraz coraz głośniej mówi o swoim stanie.

Michał Malitowski miał depresję i myśli samobójcze. "Boję się łatki psychola"Źródło: ONS.pl
dnrpgbv
dnrpgbv

Michał Malitowski to tancerz, choreograf, juror "Tańca z gwiazdami", a także cierpiący na depresję mężczyzna, który niedawno zaczął głośno mówić o trudnym okresie w swoim życiu. Niedawno rozpadł się jego związek, co przypłacił depresją. Wcześniej nie zwierzał się z przebiegu walki z chorobą. W rozmowie z "Twoim imperium" stwierdził, że nie czuje się odważny, mówiąc otwarcie o depresji, myślach samobójczych i rozpadzie rodziny.

Obejrzyj: "Taniec z gwiazdami": wyjątkowi goście i najpiękniejsze momenty

- Po prostu staram się radzić sobie ze strachem i w ten sposób pomóc innym. Jako chorzy boimy się, że ludzie przykleją nam łatkę "psychola", nieudacznika albo łajdaka, który ucieka przed życiem rodzinnym w chorobę. Nikomu nie życzę, żeby na własnej skórze przekonał się, jaki to absurd – mówił Malitowski.

- Czuję, że pewne sprawy mam już za sobą, ale stale jestem pod kontrolą – dodał juror "Tańca z Gwiazdami".

Tancerz na co dzień żyje w Londynie. Mieszka tam wraz z córką od 15 lat. W walce o zdrowie pomogła mu siostra. Była przy jurorze tanecznego show Polsatu w najtrudniejszych chwilach. Jak przyznał w jednym z wywiadów, to ona uratowała mu życie.

dnrpgbv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dnrpgbv