Trwa ładowanie...
d32gdqu

Michał Malitowski opublikował zdjęcie z córką. Nie wspomniał o rozstaniu z partnerką

Michał Malitowski, który po 17 latach rozstał się ze swoją partnerką Joanną Leunis, opublikował zdjęcie z córką. Nie wspomniał o zerwaniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Leunis i Michał Malitowski byli parą przez 17 lat
Joanna Leunis i Michał Malitowski byli parą przez 17 lat (Forum)
d32gdqu

Na facebookowym profilu Joanny Leunis pojawiło się oficjalne oświadczenie: "Ze smutkiem informuję wszystkich przyjaciół, kolegów, organizatorów i sympatyków tańca, że po 17 latach Joanna Leunis i Michał Malitowski nie pracują już, nie tańczą i nie mieszkają razem. Joanna Leunis dziękuje za wsparcie i zrozumienie. Joanna będzie mieszkała i pracowała poza Londynem i jak zwykle będzie kontynuować swoją pasjonującą pracę taneczną. Ma nadzieję, że wkrótce spotka się z wami wszystkimi i życzy wam wszystkiego najlepszego".

Co ciekawe, para miała wystąpić razem na gali Warsaw International Dance Championships, która odbędzie się 21 i 22 września. Wygląda jednak na to, że do tego nie dojdzie.

Ostatnio Leunis pojawiła się na profilu instagramowym Malitowskiego pod koniec 2018 r. Opublikował wtedy nagranie wspólnego tańca.

Z kolei Leunis ostatnio opublikowała zdjęcie Malitowskiego z ich 3-letnią córką Lią w maju tego roku.

Teraz Malitowski też opublikował zdjęcie z Lią i ze swoją matką. Nie odniósł się jednak do informacji o rozstaniu z Leunis.

Już niebawem zobaczymy Malitowskiego w nowym sezonie "Tańca z gwiazdami", gdzie zasiądzie na fotelu jurora.

d32gdqu

Tancerz i choreograf zdecyduje się wspomnieć o swojej sytuacji - rozpadzie wieloletniego związku - czy tę kwestię pozostawi tylko dla siebie?

Zobacz także: Jakub Kucner: "Taniec z gwiazdami" to ciężki okres dla każdej pary"

**

d32gdqu

Podziel się opinią

Share
d32gdqu
d32gdqu