Trwa ładowanie...
ddals2a

Michał Piróg nie chce być ojcem chrzestnym dziecka Joanny Krupy

Michał Piróg powiedział, że nie chciałby zostać chrzestnym dziecka Joanny Krupy z powodu swojej orientacji seksualnej. "To chyba nie jest mile widziane przez Kościół".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Piróg wzbudził emocje zdjęciem choinki
Michał Piróg wzbudził emocje zdjęciem choinki (ONS.pl)
ddals2a

Joanna Krupa spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Jednak nie zwalnia tempa i nadal intensywnie pracuje. Właśnie kręcone są nowe odcinki "Top Model", gdzie na planie spotyka się z Michałem Pirógiem. Fotograf w rozmowie z "Plotkiem" powiedział, że ciąża Krupy sprawia, że rzadko się z nią widuje:

- Odczuwam, że Asia jest w ciąży, bo dużo rzadziej się z nią widzę, niż w poprzednich edycjach. Zazwyczaj to my najwięcej byliśmy na planie. Ale jest pełne wsparcie z mojej strony i czekam teraz tylko na przyjście na świat małego Krupo potworka.

"Potworek" jest rodzaju męskiego. Czyżby zatem Joanna Krupa spodziewała się syna?

ddals2a

Zapytany o to Piróg nie potwierdził. Powiedział natomiast, że nie chce zostać ojcem chrzestnym dziecka:

- Ja już raz zostałem chrzestnym i zobowiązałem się, że jeżeli cokolwiek by się wydarzyło i dziecko byłoby ze mną, to musiałbym wychowywać je w wierze określonej przez rodziców. A to dla mnie nie byłoby takie oczywiste i łatwe. Zresztą to chyba nie jest mile widziane przez sam Kościół, bo Asia jest katoliczką, żeby osoba homoseksualna sprawowała taką pieczę.

Przypomnijmy, że Joanna Krupa i jej obecny mąż, Douglas Nunes, pobrali się rok temu. Zakochani po 9 miesiącach randkowania i 4 miesiącach od zaręczyn przysięgli sobie miłość i wierność. I, co ciekawe, zrobili to w polskim kościele. Uroczystość odbyła się w Krakowie.

Zobacz także: Ciąża Joanny Krupy uratuje jej karierę? "Przestała interesować ludzi"

ddals2a

Podziel się opinią

Share
ddals2a
ddals2a