Trwa ładowanie...

Michał Piróg ostro o zakazie edukacji seksualnej

Michał Piróg często wypowiada się na tematy polityczne. Tym razem odniósł się do ustawy zakazującej edukacji seksualnej. Nie przebierał w słowach.

Michał Piróg ostro o zakazie edukacji seksualnejŹródło: ONS.pl
dex8yve
dex8yve

PiS poparł projekt obywatelski "stop pedofilii", który proponuje kary za prowadzenie edukacji seksualnej w szkołach. Autorzy projektu wymieniają także tzw. zajęcia podejrzane, wśród nich lekcje dotyczące antykoncepcji, HIV i AIDS, przeciwdziałania przemocy czy homofobii.

Michał Piróg jest oburzony tym pomysłem. Swoim emocjom dał upust na Instagramie. Napisał:

"Co PiS robi w nocy. Otwiera sobie bramy do raju. Ich raju a piekła dla dzieciaków. Jak można wprowadzić prawo zakazujące edukacji seksualnej w czasach, kiedy miliony chorują ze względu na choroby przenoszone droga płciową? Kiedy miliony dzieci są wykorzystywane. To dla was religie stworzyły miejsce zwane piekłem. Tak jak kocham i staram się rozumieć ludzi, tak wami gardzę polski rządzie. Jesteście pasożytem wprowadzonym w społeczeństwo, żeby je trawić i zjadać powoli. Nie pozwólmy na taką politykę i na takie ustawy!"

Pod postem posypały się komentarze:

dex8yve

"Ja nie wiem, czemu ludzie widzą w tym jakiś problem? Sama jestem wierząca, bo zauważyłam, że większość tych, którzy są przeciw edukacji seksualnej, jest właśnie wierzących i nie wiem, czy myślą że edukacja zaprowadzi ich do bram piekielnych? Bo według mnie to tak nie działa",
"Brak słów, co się wyprawia w tym kraju",
"Moim zdaniem edukacja seksulana dzieci ma leżeć w rękach rodziców. Mnie w szkole o tym nie uczyli. Za to dużo rozmawiałam na ten temat z rodzicami i oni mnie przestrzegali przed różnymi sytuacjami".

Zobacz także: Piróg: "Jestem przerażony, że posłowie podżegają do nienawiści i nie ponoszą odpowiedzialności"

dex8yve
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dex8yve