Trwa ładowanie...
d46dfth

Michał Szpak ma mnóstwo tatuaży. Co oznaczają?

Michał Szpak dba o swój wyrazisty wizerunek. Okazuje się, że każdy tatuaż na jego ciele ma jakieś znaczenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Szpak
Michał Szpak (Materiały prasowe)
d46dfth

Michał Szpak to artysta, który wzbudza mnóstwo emocji. Artysta zdobył sławę dzięki udziałowi w programie "X Factor". Pięć lat później reprezentował Polskę na Eurowizji, gdzie zajął 2. miejsce.

ZOBACZ: The Voice of Poland: Michał Szpak mówi na kogo glosować

Nie da się ukryć, że Michał Szpak to osobowość sceniczna, a jego wizerunek wzbudza sporo emocji. Wokalista dba o każdy szczegół począwszy od włosów, a skończywszy na paznokciach. Nie boi się się również eksperymentalnych stylizacji, najczęściej w stylu lat 70.

d46dfth

Jednym ze znaków rozpoznawczych Szpaka są tatuaże. Okazuje się, że większość z nich ma jakieś znaczenie. Według viva.pl krzyż piosenkarz wytatuował sobie po śmierci mamy i jest symbolem pamięci o niej.

Przeczytaj: Michał Szpak został wujkiem! Wyjątkowy moment w życiu gwiazdy

Czerwona kreska oznacza miłość. Serce ma pomóc artyście otworzyć się emocjonalnie na ludzi, a latawiec symbolizuje wolność i przypomina artyście, że warto przebywać wśród ludzi, którzy to rozumieją.

Michał Szpak ma również wytatuowane "pacyfkę" i znak yin i yang. Ten drugi nawiązuje do filozofii chińskiej. Opisuje ona dwie pierwotne i przeciwne, lecz uzupełniające się siły, które odnaleźć można w całym wszechświecie.

d46dfth

W 2018 r. Michał Szpak wytatuował sobie palmę, która uważana jest za symbol zwycięstwa, radości, jedności z celem.

d46dfth

Podziel się opinią

Share

d46dfth

d46dfth