ycipk-2yytd2

Michał Szpak opublikował zdjęcie z ojcem na Instagramie. Podobni?

Michał Szpak na Instagramie opublikował zdjęcie uśmiechniętego ojca. Wzruszający podpis przyciągnął uwagę fanów. Czy dostrzegacie między nimi podobieństwo?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Szpak na Instagramie pokazał ojca
Michał Szpak na Instagramie pokazał ojca (Facebook.com)
ycipk-2yytd2

Michał Szpak to kolorowa osobowość polskiej sceny muzycznej. Wokalista zabłysnął w programie rozrywkowym "X Factor" świetnym wykonaniem piosenki "Dziwny jest ten świat" w oryginale zaśpiewanej przez Czesława Niemena. Ostatecznie nie wygrał programu. Michał Szpak zajął drugie miejsce, przegrywając z ulubieńcem publiczności, Gienkiem Loską.

Kariera muzyczna Michała Szpaka zdecydowanie się rozwinęła. W 2016 roku wystąpił na Eurowizji. Michał Szpak z piosenką "Color of Your Life" zajął ósme miejsce.

Michał Szpak, pomimo zawrotnej kariery, jest bardzo rodzinnym człowiekiem. Często na wydarzeniach kulturalnych pojawia się z siostrą Marleną, która również próbuje swoich sił jako piosenkarka.

ycipk-2yytd2

Na Instagramie Michała Szpaka pojawiło się również zdjęcie z ojcem.

Pod fotografią wokalista umieścił wzruszający podpis: "Dzień Ojca jest zawsze wtedy, kiedy go spotykamy". Co sądzicie zdjęciu Michała Szpaka? Dostrzegacie podobieństwo między ojcem a synem?

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2yytd2

ycipk-2yytd2
ycipk-2yytd2