Trwa ładowanie...
d3o6ldq

Michał Szpak w "Jaka to melodia?". Jego występ poruszył fanów

Michał Szpak już od jakiegoś czasu na dobre zawojował polską scenę muzyczną. Artysta pozwala sobie na bardzo odważną ekspresję, co przyczynia się do wielu kontrowersji. Jednak jego zdolności wokalne wciąż wzbudzają zachwyt.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Szpak w "Jaka to melodia?" - wokalista ponownie zachwycił publiczność
Michał Szpak w "Jaka to melodia?" - wokalista ponownie zachwycił publiczność (East News)
d3o6ldq

Michał Szpak zdobył popularność dzięki udziałowi w "X Factor". Gdy tylko pojawił się w programie wiadomo było, że niebawem zostanie wielką gwiazdą. Niesamowity głos i charyzma sprawiły, że zdobył rzeszę fanów. Artysta dużą sympatię zjednał sobie również udziałem w konkursie Eurowizji w 2016 r., w którym zajął wysokie 8. miejsce. Sukces sprawił, że dostał wiele intratnych propozycji reklamowych. Z powodzeniem radzi sobie też jako juror programu "The Voice of Poland". Powiedzieć o nim utalentowany, to naprawdę mało.

Michał Szpak w "Jaka to melodia?" - wokalista ponownie zachwycił publiczność

O ogromnej charyzmie Michała Szpaka mogliśmy się przekonać w specjalnym wydaniu teleturnieju "Jaka to melodia?", wyemitowanym w 100-lecie Niepodległości. Artysta, w przerwie między zadaniami, zaśpiewał jeden ze swoich największych przebojów "Jesteś bohaterem".

Gdy tylko wszedł na scenę i zaczął śpiewać, widzowie oniemieli. Od tej pory nikt nie powinien mieć już wątpliwości, że Szpak ma ogromny wokalny talent. Na facebookowej stronie "Jaka to melodia?" nie brakuje zachwytów pod adresem młodego wokalisty.

d3o6ldq

"Głos Michała sprawia że słuchając Jego piosenek człowiek zamiera w bezruchu łzy napływają do oczu i gęsia skórka na całym ciele".

"Tak pięknie i emocjonalnie może zaśpiewać tylko Michał. Wielkie brawa".

"Jak zwykle wykonanie piękne i bez zastrzeżeń włącznie ze stylizacją w tym szczególnym dniu".

O fenomenie utworu świadczy również duża liczba odtworzeń w ciągu doby (ok. 10 tysięcy). A jak wam się podoba?

d3o6ldq

Podziel się opinią

Share

d3o6ldq

d3o6ldq