Trwa ładowanie...

Jest decyzja ws. sylwestra. Poszło o to, co robił w "The Voice of Poland"?

Pomimo pandemii koronawirusa Polsat zdecydował się na organizację tegorocznej "Sylwestrowej Nocy Przebojów". Wiemy już, że podczas wielkiej imprezy wystąpi Michał Szpak.

Michał Szpak zagra na sylwestrze z Polsatem. Odcina się od TVP?Michał Szpak zagra na sylwestrze z Polsatem. Odcina się od TVP?Źródło: AKPA
d63jwar
d63jwar

Większość znaków na niebie wskazywała na to, że w tym pechowym roku nie odbędą się żadne koncerty sylwestrowe. Ze względu na obostrzenia związane z koronawirusem odwołano wszystkie wydarzenia plenerowe. Gwiazdy od dłuższego już czasu nie miały okazji do występów na żywo. Niemal w ostatniej chwili rękę do artystów wyciągnęła TVP, organizując z udziałem statystów sylwestra w Ostródzie. Polsat zaś postawił na występy w studiu.

Jedną z ogłoszonych gwiazd, która wystąpi podczas polsatowskiej "Sylwestrowej Nocy Przebojów", jest Michał Szpak. Stacja Polsat poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że wokalista zagra na ich wydarzeniu. "Michał Szpak to kolejny znakomity artysta, który wystąpi na największej domówce w Polsce! Jego kariera nabrała tempa po tym, jak wystąpił w talent show ‘X-Factor’. Dziś Michał to jeden z najciekawszych głosów młodego pokolenia w Polsce. Ma na swoim koncie mnóstwo nagród i wyróżnień!" - czytamy.

ZOBACZ TAKŻE: Sylwester przed domem Kaczyńskiego. Marta Lempart: "Nie namawiamy"

Warto jednak zaznaczyć, że Michał Szpak zdobył największą popularność, współpracując z Telewizją Polską. Od lat jest jednym z jurorów "The Voice of Poland", którego najnowszą edycję mimo wielu przeszkód udało się ostatnio dokończyć.

d63jwar

Wielu widzów zauważyło jednak, że Szpakowi ostatnio nie było zbytnio po drodze z publicznym nadawcą, zwłaszcza po tym, gdy otwarcie poparł Ogólnopolski Strajk Kobiet. Artysta zaangażował się też w perfomance "Dziady na Mickiewicza" - inicjatywę artystów, którzy na Żoliborzu wystawili zmienioną pod kątem protestów wersję drugiej księgi mickiewiczowskich "Dziadów".

Czy decyzja o występach w Polsacie była związana z manifestowaniem swoich poglądów? Znając Szpaka, za jakiś czas może uchylić rąbka tajemnicy.

d63jwar
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d63jwar