WP

Michał Wiśniewski dorabia na rozwód. Koncerty gra za półdarmo

Rozwodem Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner żyje polski show-biznes. Kilka tygodni temu gwiazdor bez zapowiedzi wręczył żonie pozew rozwodowy. Ku zaskoczeniu Wiśniewskiego, rozstanie z żoną nie będzie tanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski nie ma pieniędzy na rozwód
Michał Wiśniewski nie ma pieniędzy na rozwód (East News, Fot: East News)
WP

Dominika Tajner z Michałem Wiśniewskim od kilku miesięcy przechodzili kryzys w małżeństwie. Decyzja zapadła. Gwiazdor wniósł pozew o rozwód. Zakochani uchodzili za zgodne małżeństwo. Brylowali razem na ściankach, a w mediach społecznościowych nie brakowało wspólnych zdjęć. Początkowo Dominika była dobrą znajomą gwiazdora, ale z czasem ich przyjaźń przeistoczyła się w coś więcej. Choć prasa rozpisywała się o bujnym życiu uczuciowym Wiśniewskiego, Tajner starała się podchodzić do tego związku bez żadnych uprzedzeń.

Przypomnijmy, że Michał Wiśniewski miał już za sobą trzy burzliwe małżeństwa i doczekał się czwórki dzieci. Wydawało się zatem, że muzyk ma już wprawę w rozstaniach. Niestety, nie przewidział, że rozwód z Dominiką nie będzie tanią sprawą.

ZOBACZ TAKŻE: Afera wokół Michała Wiśniewskiego: "On jest strasznym cholerykiem. Dostawał ataków agresji"

WP

Jak ustalił "Fakt", jeszcze kilka lat temu Michał Wiśniewski potrafił za jeden koncert zażądać 30 tys. złotych. Ostatnio jednak musiał zejść z ceny. Tabloid zna powód.

Ich Troje nie cieszy się już taką popularnością jak dawniej. Dodatkowo Wiśniewski nie może liczyć już na pomoc finansową Dominiki. Przyda mu się każdy grosz.

- Michał woli grać więcej koncertów za mniejszą kasę, niż grać sporadycznie za wyższą - mówi "Faktowi" znajomy gwiazdora.

WP

Małżeństwo Dominiki Tajner-Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego przechodzi do historii i o ile gwiazdor uzbiera pieniądze, zakończy się rozwodem. Para nie mieszka już razem.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP