Trwa ładowanie...
d1py48d

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner nie mają się czym dzielić. Rozwód będzie szybki

Wiele gwiazd w czasie rozwodu kłóci się o majątek i żąda jego sprawiedliwego podziału. W przypadku Wiśniewskich problem rozwiązał się sam.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner (ONS.pl)
d1py48d

Michał Wiśniewski otwarcie mówił o swoich problemach finansowych. W wywiadach podkreślał, że fortunę, którą zbił na koncertach z Ich Troje, wydał na imprezy i wystawne życie. Z problemów wyciągnęła go jego czwarta żona, Dominika Tajner.

Do tej pory Wiśniewscy wiedli szczęśliwe i ułożone życie. Tuż po tym jak Dominika odpadła z "Tańca z Gwiazdami", okazało się, że muzyk złożył pozew rozwodowy. Powodem ma być chorobliwa zazdrość o rozwój kariery medialnej Tajner.

ZOBACZ: Nowy Big Brother: "Ci ludzie mają parcie na szkło, więc będzie się działo"

Wszyscy zaczęli zastanawiać się, jak para podzieli się majątkiem, a przede wszystkim luksusową willą w Łazach. Jak dowiedział się "Fakt", problem sam się rozwiązał. Z dokumentów, do których dotarł tabloid wynika, że luksusowa posiadłość wcale nie należy do Wiśniewskich.

d1py48d

W 2011 r. krążyły informacje, że Dominika Tajner planuje kupić nieruchomość, ale do transakcji nie doszło. Prawdopdodobnie dlatego, że na willi ciążyły liczne długi. Posiadłości przyjrzał się też urząd skarbowy, ponieważ Wiśniewski od 2008 r. zalegał z płaceniem podatków i winien był państwu ponad 460 tysięcy złotych. Do tego o pieniądze ubiegały się dzieci muzyka, ponieważ gwiazdor nie płacił alimentów.

Przeczytaj: Nie tylko kobiety. Wiśniewski ma znacznie więcej problemów

Jedynym sposobem na pozbycie się długów było wystawienie willi na licytację. W 2011 r. nieruchomość kupiła spółka handlowa, która kilka lat później sprzedała ją prywatnemu inwestorowi. Tabloid donosi, że ten jednak pozbył się posiadłości i w 2015 r. sprzedał rezydencję wraz z lokatorami warszawskiej firmie deweloperskiej.

Oznacza to tylko jedno: Michał Wiśniewski i Dominika Tajner nie są właścicielami nieruchomości i nie mają prawa jej dzielić w żaden sposób.

d1py48d

Podziel się opinią

Share

d1py48d

d1py48d