Trwa ładowanie...

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner nie mają się czym dzielić. Rozwód będzie szybki

Wiele gwiazd w czasie rozwodu kłóci się o majątek i żąda jego sprawiedliwego podziału. W przypadku Wiśniewskich problem rozwiązał się sam.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner nie mają się czym dzielić. Rozwód będzie szybkiŹródło: ONS.pl
d2acng4

Michał Wiśniewski otwarcie mówił o swoich problemach finansowych. W wywiadach podkreślał, że fortunę, którą zbił na koncertach z Ich Troje, wydał na imprezy i wystawne życie. Z problemów wyciągnęła go jego czwarta żona, Dominika Tajner.

Do tej pory Wiśniewscy wiedli szczęśliwe i ułożone życie. Tuż po tym jak Dominika odpadła z "Tańca z Gwiazdami", okazało się, że muzyk złożył pozew rozwodowy. Powodem ma być chorobliwa zazdrość o rozwój kariery medialnej Tajner.

ZOBACZ: Nowy Big Brother: "Ci ludzie mają parcie na szkło, więc będzie się działo"

Wszyscy zaczęli zastanawiać się, jak para podzieli się majątkiem, a przede wszystkim luksusową willą w Łazach. Jak dowiedział się "Fakt", problem sam się rozwiązał. Z dokumentów, do których dotarł tabloid wynika, że luksusowa posiadłość wcale nie należy do Wiśniewskich.

d2acng4

W 2011 r. krążyły informacje, że Dominika Tajner planuje kupić nieruchomość, ale do transakcji nie doszło. Prawdopdodobnie dlatego, że na willi ciążyły liczne długi. Posiadłości przyjrzał się też urząd skarbowy, ponieważ Wiśniewski od 2008 r. zalegał z płaceniem podatków i winien był państwu ponad 460 tysięcy złotych. Do tego o pieniądze ubiegały się dzieci muzyka, ponieważ gwiazdor nie płacił alimentów.

Jedynym sposobem na pozbycie się długów było wystawienie willi na licytację. W 2011 r. nieruchomość kupiła spółka handlowa, która kilka lat później sprzedała ją prywatnemu inwestorowi. Tabloid donosi, że ten jednak pozbył się posiadłości i w 2015 r. sprzedał rezydencję wraz z lokatorami warszawskiej firmie deweloperskiej.

Oznacza to tylko jedno: Michał Wiśniewski i Dominika Tajner nie są właścicielami nieruchomości i nie mają prawa jej dzielić w żaden sposób.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2acng4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2acng4
d2acng4