ycipk-4jmji9

Michał Wiśniewski kolejny raz zostanie ojcem?

Michał Wiśniewski niedawno rozstał się ze swoją czwartą żoną, Dominiką Tajner. Jak widać, wokalista Ich Troje nie próżnuje, bo już pojawiły się plotki o tym, że jego obecna partnerka jest w ciąży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski zostanie ojcem?
Michał Wiśniewski zostanie ojcem? (East News)
ycipk-4jmji9

Michał Wiśniewski i jego związki

Michał Wiśniewski był w wielu medialnych związkach na przestrzeni lat. Fani najlepiej pamiętają jego żonę Mandarynę, z którą występował w show o swoim codziennym życiu. Czwartą żoną Wiśniewskiego była Dominika Tajner. Głośne rozstanie pary nastąpiło w tym roku. Teraz małżonkowie doszli do porozumienia, a Tajner twierdzi, że życzy Michałowi Wiśniewskiemu jak najlepiej.

Wokalista Ich Troje chyba nie lubi być samotny, ponieważ już znalazł nową partnerkę, Paulinę. Dziewczyna Michała Wiśniewskiego jest mieszkanką Warszawy, a para miała się poznać za pomocą popularnej aplikacji randkowej.

Michał Wiśniewski zostanie ojcem

ycipk-4jmji9

Michał Wiśniewski i jego partnerka spotykają się ze sobą od niedawna, lecz już łączy ich duża zażyłość. Paulina ma czwórkę dzieci z poprzedniego związku. Okazało się, że ich patchworkowa rodzina może się powiększyć. W sieci pojawiły się plotki na temat rzekomej ciąży nowej dziewczyny Michała Wiśniewskiego.

Wokalista odmówił komentarza w sprawie doniesień, zaś jego menadżerka stwierdziła, że informacja jest nieprawdziwa.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4jmji9

ycipk-4jmji9
ycipk-4jmji9