Trwa ładowanie...

Michał Wiśniewski kolejny raz zostanie ojcem?

Michał Wiśniewski niedawno rozstał się ze swoją czwartą żoną, Dominiką Tajner. Jak widać, wokalista Ich Troje nie próżnuje, bo już pojawiły się plotki o tym, że jego obecna partnerka jest w ciąży.

Michał Wiśniewski kolejny raz zostanie ojcem?Źródło: East News
d4ekkxl
d4ekkxl

Michał Wiśniewski i jego związki

Michał Wiśniewski był w wielu medialnych związkach na przestrzeni lat. Fani najlepiej pamiętają jego żonę Mandarynę, z którą występował w show o swoim codziennym życiu. Czwartą żoną Wiśniewskiego była Dominika Tajner. Głośne rozstanie pary nastąpiło w tym roku. Teraz małżonkowie doszli do porozumienia, a Tajner twierdzi, że życzy Michałowi Wiśniewskiemu jak najlepiej.

Wokalista Ich Troje chyba nie lubi być samotny, ponieważ już znalazł nową partnerkę, Paulinę. Dziewczyna Michała Wiśniewskiego jest mieszkanką Warszawy, a para miała się poznać za pomocą popularnej aplikacji randkowej.

Michał Wiśniewski zostanie ojcem

Michał Wiśniewski i jego partnerka spotykają się ze sobą od niedawna, lecz już łączy ich duża zażyłość. Paulina ma czwórkę dzieci z poprzedniego związku. Okazało się, że ich patchworkowa rodzina może się powiększyć. W sieci pojawiły się plotki na temat rzekomej ciąży nowej dziewczyny Michała Wiśniewskiego.

Wokalista odmówił komentarza w sprawie doniesień, zaś jego menadżerka stwierdziła, że informacja jest nieprawdziwa.

d4ekkxl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ekkxl