Trwa ładowanie...
d46dfth

Michał Wiśniewski lansuje córkę. 12-latka nagrała wideo, fani zachwyceni

12-letnia córka Michała Wiśniewskiego poszła w jego ślady. Lider Ich Troje chwali się w sieci jej najnowszym teledyskiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dumny tata. Czy Vivienne wystąpi kiedyś z nim na jednej scenie?
Dumny tata. Czy Vivienne wystąpi kiedyś z nim na jednej scenie? (East News)
d46dfth

9 miesięcy temu nastolatka zadebiutowała kawałkiem "Deszczyk". Teraz jej sławny tata napisał, że nagrała wideo, tym razem do rockowej piosenki "Nie Straszne Strachy". O fakcie poinformował oczywiście w swoich social mediach. Patrząc na komentarze na Instagramie, piosenka przypadła do gustu jego fanom.

ZOBACZ TEŻ: Na jeden dzień ta wioska będzie imprezową stolicą Polski

Słowa do kawałka są autorstwa kompozytora Igora Jaszczuka, który pisał wcześniej nie tylko dla Wiśniewskiego, ale też Marka Torzewskiego, Violetty Villas czy Ivana Komarenko.

d46dfth

Vivienne Vienna ma 12 lat i jej najmłodszą córką Wiśniewskiego. Matką dziewczynki jest Anna Świątczak trzecia żona Michała, a w latach 2003-10 członkini Ich Troje.

Michał Wiśniewski wielokrotnie był pytany przez media o niepospolite imiona swoim dzieci. Tak opowiedział o tym w wywiadzie udzielonym w 2019 r.:

- Dzieci są dla mnie czymś bardzo wyjątkowym i dlatego wybrałem imiona Xaviera, Fabienne, Etiennette, ponieważ są one bardzo rzadko używane. Przez to chciałem nadać dzieciom wyjątkowość.

d46dfth

Podziel się opinią

Share

d46dfth

d46dfth