Trwa ładowanie...

Michał Wiśniewski na scenie z dwiema byłymi żonami. Będą razem współpracować

Kochliwy gwiazdor niedawno ożenił się po raz piąty. Mimo to pozostaje w dobrych relacjach z większością swoich byłych żon. Dwie z nich znowu dołączyły do zespołu Ich Troje.

Michał Wiśniewski na scenie z dwiema byłymi żonami. Będą razem współpracowaćŹródło: fot. ONS
d3ggrcl
d3ggrcl

Michał Wiśniewski zawsze cieszył się powodzeniem u kobiet. Niestety jego związki, mimo że zawsze sformalizowane, po kilku latach rozpadały się. Nie przeszkodziło to jednak liderowi Ich Troje w utrzymywaniu przyjaznych stosunków z byłymi partnerami.

Okazuje się, że matki jego dzieci, czyli Marta "Mandaryna" Wiśniewska i Anna Świątczak, znowu będą spędzać z byłym mężem więcej czasu. Wszystko przez to, że powróciły do zespołu Ich Troje, o czym Wiśniewski informował już w lipcu.

Zobacz: Michał Wiśniewski o jubileuszu i nowej płycie Ich Troje

Radosną nowinę artyści potwierdzili podczas koncertu w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki w Augustowie. Cała trójka wystąpiła razem na scenie, a Mandaryna zaśpiewała nawet swój słynny hit "Ev'ry night".

d3ggrcl

Ci, którzy pamiętają jej okropny występ na festiwalu w Sopocie, mogą jednak spać spokojnie. Mandaryna w "Ich Troje" nie będzie wokalistką, a choreografem. W końcu z zawodu jest tancerką i instruktorką tańca. Śpiewać dalej będzie za to Anna Świątczak.

Zespół zapowiedział, że nowy singiel ukaże się jesienią. Myślicie, że Michałowi Wiśniewskiemu uda się połączyć współpracę z dwiema byłymi żonami?

d3ggrcl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ggrcl