Trwa ładowanie...
d1py48d

Michał Wiśniewski: niespodziewany rozwód. Dominika Tajner załamana i zaskoczona pozwem

Michał Wiśniewski zaskoczył nie tylko fanów. Dominika Tajner nie miała pojęcia, że chce się z nią rozwieść. Żona piosenkarza nie kryje szoku i rozżalenia. Kiedy pozew trafił do sądu?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski rozwodzi się po raz czwarty. Dominika Tajner nie ukrywa szoku.
Michał Wiśniewski rozwodzi się po raz czwarty. Dominika Tajner nie ukrywa szoku. (East News)
d1py48d

Jeszcze w listopadzie 2018 r. Michał Wiśniewski zapewniał: "Mam idealną żonę i nie boję się starości u jej boku". Jednak wygląda na to, że lidera Ich Troje najwyraźniej obleciał strach. Para rozchodzi się po niemal 7 latach.

ZOBACZ TEŻ: Wiśniewski reaktywuje karierę: "Czas na pierwszego winyla"

We wtorek Dominika Tajner opublikowała na Facebooku niepokojący wpis.

d1py48d

- Kochani, mój mąż złożyły pozew o rozwód! - napisała żona Wiśniewskiego. Wpis chwilę potem wyparował, ale jak wiadomo - w internecie nic nie ginie.

Teraz wszyscy zadają sobie następujące pytania. Skoro jeszcze niedawno było tak dobrze, to co się wydarzyło? I najważniejsze: kiedy Michał Wiśniewski złożył pozew?

Kiedy Michał Wiśniewski złożył pozew rozwodowy?

"Fakt" skontaktował się z Dominiką Tajner i poprosił o komentarz:

d1py48d

- Mój mąż złożył pozew o rozwód. Chyba tylko Michał wie, co się stało. Jest mi smutno i bardzo, bardzo przykro. Nie jestem wstanie o tym rozmawiać - mówi Tajner.

Z rozmowy zamieszczonej w tabloidzie wynika, że żona Wiśniewskiego była tak samo zaskoczona decyzją męża, co ich fani.

- Nie wiem nawet, kiedy złożył pozew. Możliwe, że jeszcze w ubiegłym roku - dodaje Tajner.

Jeśli więc wierzyć w miłosne deklaracje Wiśniewskiego, pozew musiał trafić do sądu między listopadem 2018 r. a 12 marcem 2019 r.

d1py48d

Czemu Michał Wiśniewski zostawił Dominikę Tajner?

Jak może być więc przyczyna szokującej decyzji Michała Wiśniewskiego? "Super Express" sugeruje, że wokalista mógł być zazdrosny.

Chodzi o występ Dominiki Tajner w "Tańcu z gwiazdami", z którego odpadła w drugim odcinku. Wiśniewski był zazdrosny o Wojciecha Jeschke - partnera, z którym tańczyła jego żona.

Plotki na ten temat krążyły już kilku tygodni. Wiśniewskiemu nie podobał się sposób, w jaki Jeschke dotyka jego żony.

d1py48d

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że 6 marca, czyli 2 dni przed ostatnim odcinkiem "Tańca z gwiazdami", Wiśniewscy wrzucili na Facebooka wymowny filmik.

Małżeństwo w prześmiewczy sposób odniosło się do medialnych spekulacji. Wiśniewski i Tajner kpili z doniesień o jej niewierności. Jednocześnie zapewnili, że wszystko jest w porządku.

- Chcielibyśmy powiedzieć po prostu, że robimy swoje i chyba dobrze, że mamy co robić. Dominika spełnia swoje marzenia… Radzimy sobie w życiu - powiedział Wiśniewski do kamery.

O co więc w tym wszystkim chodzi? Czekamy na kolejne oświadczenia i komentarz Wiśniewskiego.

d1py48d

Podziel się opinią

Share

d1py48d

d1py48d