Trwa ładowanie...

Michał Wiśniewski pokazał swoją mamę. Też ma czerwone włosy

Michał Wiśniewski zabłysnął na polskiej scenie artystycznej jako lider zespołu Ich Troje. Do dzisiaj jego znakiem rozpoznawczym są czerwone włosy. Choć aktualnie o Wiśniewskim słychać zdecydowanie mniej, to nie daje zapomnieć o sobie w mediach społecznościowych. Ostatnio na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z mamą.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Michał Wiśniewski pokazał swoją mamę. Też ma czerwone włosyŹródło: ONS.pl
d2i96g4
d2i96g4

Michał Wiśniewski nigdy nie ukrywał tego, że jego dzieciństwo nie było kolorowe. Wielokrotnie opowiadał o tym, z czym musiał się zmagać, kiedy przebywał w domu dziecka czy w rodzinach zastępczych.

Rodzinne historie dawno poszły w niepamięć. Artysta opublikował zdjęcie z mamą, która - co ciekawe - ma również czerwone włosy.

Zdjęcie spodobało się fanom Michała. - Wow widzę mama zaszalała z kolorem . Super!!! - napisała jedna z internautek. Inna dodała: - Aż miło się patrzy. Tyle uśmiechu. Tak trzymajcie.

Już 2001 r. Wiśniewski wyznał w wywiadzie dla "Viva!", że chce pokazać mamie, iż jest szczęśliwym człowiekiem, który umie poradzić sobie w życiu. - Chyba dorosłem do tego, żeby zadzwonić i powiedzieć jej: - I tak Cię kocham" - tłumaczył.

d2i96g4

Po zdjęciu można wywnioskować, że relacje między Wiśniewskim a jego mamą są wciąż dobre. Wszystko za sprawą uśmiechu, który widnieje na obu twarzach.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2i96g4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2i96g4