Trwa ładowanie...
d4l5cdn

Michał Wiśniewski pokazał swoją mamę. Też ma czerwone włosy

Michał Wiśniewski zabłysnął na polskiej scenie artystycznej jako lider zespołu Ich Troje. Do dzisiaj jego znakiem rozpoznawczym są czerwone włosy. Choć aktualnie o Wiśniewskim słychać zdecydowanie mniej, to nie daje zapomnieć o sobie w mediach społecznościowych. Ostatnio na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z mamą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski (ONS.pl)
d4l5cdn

Michał Wiśniewski nigdy nie ukrywał tego, że jego dzieciństwo nie było kolorowe. Wielokrotnie opowiadał o tym, z czym musiał się zmagać, kiedy przebywał w domu dziecka czy w rodzinach zastępczych.

Rodzinne historie dawno poszły w niepamięć. Artysta opublikował zdjęcie z mamą, która - co ciekawe - ma również czerwone włosy.

Zdjęcie spodobało się fanom Michała. - Wow widzę mama zaszalała z kolorem . Super!!! - napisała jedna z internautek. Inna dodała: - Aż miło się patrzy. Tyle uśmiechu. Tak trzymajcie.

Już 2001 r. Wiśniewski wyznał w wywiadzie dla "Viva!", że chce pokazać mamie, iż jest szczęśliwym człowiekiem, który umie poradzić sobie w życiu. - Chyba dorosłem do tego, żeby zadzwonić i powiedzieć jej: - I tak Cię kocham" - tłumaczył.

d4l5cdn

Po zdjęciu można wywnioskować, że relacje między Wiśniewskim a jego mamą są wciąż dobre. Wszystko za sprawą uśmiechu, który widnieje na obu twarzach.

d4l5cdn

Podziel się opinią

Share

d4l5cdn

d4l5cdn