Trwa ładowanie...

Michał Wiśniewski spędza święta z rodziną. Zdjęcia to ostateczny dowód na koniec jego czwartego małżeństwa

Michał Wiśniewski po rozstaniu z Dominiką Tajner zaczął być bardzo aktywny w social mediach. Muzyk chwali się rodzinnymi świętami, jakby chciał pokazać, że problemy w życiu osobistym nie wpływają na jego samopoczucie.

Michał Wiśniewski spędza święta z rodziną. Zdjęcia to ostateczny dowód na koniec jego czwartego małżeństwaŹródło: East News
d8qb81g
d8qb81g

Michał Wiśniewski zaskoczył wszystkich kilka tygodni temu, w tym własną żonę, złożeniem pozwu o rozwód. Dominika Tajner twierdzi, że niczego nie podejrzewała i bardzo przeżyła ich rozstanie. Nie wyprowadziła się jednak z domu Wiśniewskiego i zapewniała, że Michał mimo rozstania nadal pomaga jej w opiece nad synem z poprzedniego związku.

Po podjęciu decyzji o zakończeniu swojego czwartego małżeństwa, lider Ich Troje zaczął, częściej niż kiedyś, dzielić się swoim życiem prywatnym w social mediach. Już w Wielki Piątek wstawił zdjęcie ze wszystkimi swoimi dziećmi podczas kolacji w restauracji sushi.

Pierwszy dzień świąt także spędził w tym gronie, choć nieco bardziej aktywnie. Wiśniewski z czwórką pociech wybrał się na spacer. Etiennette, Fabienne, Vivienne i Xavier wydawali się zadowoleni ze wspólnego czasu.

Obok nich zabrakło Dominiki i jej syna. Okazało się, że Tajner spędza Wielkanoc z Justyną Żyłą, z którą zaprzyjaźniła się w programie "Taniec z gwiazdami". Skoro Michałowi i Dominice nie udało się pogodzić na święta, sprawa ich związku wydaje się przesądzona.

d8qb81g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8qb81g