Trwa ładowanie...
d2qj15d

Michał Wiśniewski spędza święta z rodziną. Zdjęcia to ostateczny dowód na koniec jego czwartego małżeństwa

Michał Wiśniewski po rozstaniu z Dominiką Tajner zaczął być bardzo aktywny w social mediach. Muzyk chwali się rodzinnymi świętami, jakby chciał pokazać, że problemy w życiu osobistym nie wpływają na jego samopoczucie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski spędza święta bez Dominiki
Michał Wiśniewski spędza święta bez Dominiki (East News)
d2qj15d

Michał Wiśniewski zaskoczył wszystkich kilka tygodni temu, w tym własną żonę, złożeniem pozwu o rozwód. Dominika Tajner twierdzi, że niczego nie podejrzewała i bardzo przeżyła ich rozstanie. Nie wyprowadziła się jednak z domu Wiśniewskiego i zapewniała, że Michał mimo rozstania nadal pomaga jej w opiece nad synem z poprzedniego związku.

Po podjęciu decyzji o zakończeniu swojego czwartego małżeństwa, lider Ich Troje zaczął, częściej niż kiedyś, dzielić się swoim życiem prywatnym w social mediach. Już w Wielki Piątek wstawił zdjęcie ze wszystkimi swoimi dziećmi podczas kolacji w restauracji sushi.

Pierwszy dzień świąt także spędził w tym gronie, choć nieco bardziej aktywnie. Wiśniewski z czwórką pociech wybrał się na spacer. Etiennette, Fabienne, Vivienne i Xavier wydawali się zadowoleni ze wspólnego czasu.

Obok nich zabrakło Dominiki i jej syna. Okazało się, że Tajner spędza Wielkanoc z Justyną Żyłą, z którą zaprzyjaźniła się w programie "Taniec z gwiazdami". Skoro Michałowi i Dominice nie udało się pogodzić na święta, sprawa ich związku wydaje się przesądzona.

d2qj15d

Podziel się opinią

Share
d2qj15d
d2qj15d