WP

Michał Wiśniewski z tajemniczą brunetką u boku. Jest od niego młodsza o 19 lat

Michał Wiśniewski nie próżnuje. Ledwo rozstał się z Dominiką Tajner, a już widywany jest w towarzystwie innej kobiety. "Super Express" dotarł do tego, kim jest tajemnicza "wybranka" muzyka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski nie tęskni za Dominiką Tajner. Widywany jest z tajemniczą brunetką
Michał Wiśniewski nie tęskni za Dominiką Tajner. Widywany jest z tajemniczą brunetką (ONS.pl)
WP

Michał Wiśniewski kocha towarzystwo kobiet i nigdy tego nie ukrywał. Jego życie nie znosi próżni. Po każdym rozstaniu szybko ociera łzy i zaczyna być widywany u boku kolejnej partnerki. Tak też jest i w tym przypadku. Gdy tylko Dominika Tajner poinformowała media o rozwodzie z liderem Ich Troje, do sieci trafiło zdjęcie muzyka z tajemniczą brunetką.

"Nie obchodzi mnie, co o mnie mnyslisz, ja nie myśle o tobie wcale. Pozdrawiamy z Michałem" - napisała pod fotką na Instagramie.

ZOBACZ WIDEO: Afera wokół Michała Wiśniewskiego. "On jest strasznym cholerykiem. Dostawał ataków agresji"

WP

Jak dowiedział się "Super Express", atrakcyjną towarzyszką Wiśniewskiego jest 28-letnia Agnieszka. Dziewczyna jest o 19 lat młodsza od wokalisty. W internecie funkcjonuje pod pseudonimem Agnes.

- Agnieszka od kilku lat mieszka w Warszawie. Lubi imprezować i ma ambicje na bycie celebrytką. W sieci można znaleźć jej filmiki, na których pokazuje swoje beztroskie życie. Wrzuciła też wspólne zdjęcie z Michałem. On również miał z nią zdjęcie na jednym z portali internetowych, ale je usunął - zdradziło anonimowe źródło tabloidu.

Choć zdjęcie z Wiśniewskim już od jakiegoś czasu krążyło w sieci i każdy może do niego dotrzeć, Agnieszka nie zamierza się tłumaczyć z jego publikacji. Nie chce też zdradzać, czy z liderem zespołu Ich Troje łączy ją coś więcej niż tylko przyjaźń.

WP

- Nie udzielam żadnych informacji na temat mojego prywatnego życia. Pan Michał również sobie tego nie życzy - ucięła temat w rozmowie z "Super Expressem".

Michał Wiśniewski ma romans z Agatą Buczkowską?

Co ciekawe, nie media wiążą Wiśniewskiego nie tylko z Agnieszką. Pojawiły się już spekulacje, jakoby serce lidera Ich Troje mocniej zabiło do koleżanki z zespołu - Agaty Buczkowskiej. Młodziutka wokalistka błyskawicznie zabrała jednak głos w sprawie. Wydała długie oświadczenie, w którym zaprzecza, jakoby z Wiśniewskim łączyło ją coś więcej niż tylko sprawy zawodowe.

"W odpowiedzi na pojawiające się od kilku dni doniesienia medialne, jakobym miała romans z Michałem Wiśniewskim i była przyczyną rozstania Michała z Dominiką Tajner-Wiśniewską informuję, że nie mam i nigdy nie miałam romansu z Michałem Wiśniewskim" - napisała.

WP

Na koniec poprosiła o zaprzestanie wysyłania do niej nienawistnych wiadomości i gróźb. Wszelkie pomówienia na jej temat zamierza kierować na drogę sądową.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP