Trwa ładowanie...

Michał Wiśniewski: Żony gwiazdora — jak długo nimi były?

Michał Wiśniewski będzie rozwodził się z Dominiką Tajner. Córka prezesa Polskiego Związku Narciarskiego napisała o pozwie wokalisty na Facebooku, ale post szybko skasowała. Nie jest jego pierwszą żoną. Poprzednie związki małżeńskie Wiśniewskiego również trwały zaledwie kilka lat.

Michał Wiśniewski: Żony gwiazdora — jak długo nimi były?Źródło: East News
d3p4wqe
d3p4wqe

Michał Wiśniewski i jego pierwsza żona

Pierwszą żoną piosenkarza była Magda Fremme, która występowała w zespole Wiśniewskiego Ich Troje. Pobrali się w 1996 roku i przetrwał on do 2001 roku. Nie mieli dzieci.

Michał Wiśniewski i Mandaryna

Zaledwie rok później Wiśniewski wziął drugi ślub, a wybranką jego serca była Marta Mandrykiewicz, znana szerzej jako Mandaryna. Była tancerką i choreografką grupy Ich Troje, jako piosenkarka prowadziła karierę solową, brała też udział w wielu reality show.

Z tego małżeństwa mają dwoje dzieci — syna Xaviera Michała oraz córkę Fabienne Martę. Ten związek był najkrótszy ze wszystkich związków Wiśniewskiego, przetrwał zaledwie cztery lata.

Michał Wiśniewski i trzecie małżeństwo

W 2006 roku postanowił związać się z Anną Świątczak, która w latach 2003-2010 była wokalistką Ich Troje. Ślub wzięli w Las Vegas. Prowadziła też karierę solową pod pseudonimem Aniqa.

d3p4wqe

Z tego małżeństwa mają dwie córki - starszą Etiennette Annę i młodszą Vivienne Viennę. Para rozeszła się w 2011 roku.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner

Wiśniewski ożenił się z Tajner w czerwcu 2012 roku. Mówiło się wówczas, że dopiero przy niej odnalazł prawdziwe szczęście i ich związek potrwa zdecydowanie dłużej.

Jednak od kilku tygodni pojawiały się doniesienia o kryzysie w ich małżeństwie. Lider Ich Troje miał być zazdrosny o żonę z powodu jej udziału w „Tańcu z Gwiazdami” w parze z Wojciechem Jeschke. - “Gdy Michał widzi, jak Wojtek Jeschke obłapia Dominikę na treningach, dostaje ataków furii. Jest zaniepokojony tym, że ich choreografie tak sprzyjają bliskości" - donosił Fakt.

Dominika Tajner w 2016 roku brała udział w programie “Agent: Gwiazdy”. Wspólnie z Wiśniewskim wychowują syna Maksymiliana z jej pierwszego małżeństwa.

d3p4wqe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3p4wqe