Trwa ładowanie...

Michał Żebrowski krytykowany przez fanów. Wszystko dlatego, że poparł strajk

Michał Żebrowski oraz jego żona poparli protest nauczycieli. W komentarzach pod postem rozpętała się prawdziwa burza...

Share
Michał Żebrowski krytykowany przez fanów. Wszystko dlatego, że poparł strajk
Źródło: Instagram.com
d8gjdgu

W całym kraju trwają protesty nauczycieli, spowodowane brakiem porozumienia z rządem. W większości placówek odwołano zajęcia dydaktyczne, co spotyka się różną reakcją Polaków. Wiele gwiazd i artystów solidaryzuje się z pedagogami. Wyrazy poparcia dla strajkujących wyrazili m.in. Anja Rubik, Kuba Wojewódzki czy Dawid Podsiadło. Do tego grona dołączył też Michał Żebrowski wraz z żoną. Niestety fani słynnej pary mieli zupełnie innej zdanie na temat protestu.

Żebrowski umieścił na swoim instagramowym koncie zdjęcie, na którym trzyma kartkę "popieramy nauczycieli". W komentarzach pod postem rozpętała się burza. Najpopularniejsze komentarze wyrażają krytykę wobec strajków.

"Strajk kosztem tych najsłabszych? Kosztem dzieci... Tych również ze szkół i przedszkoli specjalnych? Gdzie każda godzina terapii jest bardzo istotna dla ich rozwoju!? @zebrowski.michal dla tak nieetycznego strajku poparcia być nie powinno"

d8gjdgu

"Pierwszy raz nie zgodzę się z Państwem. Nie i tyle"

"Nauczycielom dać palec, to wezmą cala rękę. Jak dostają stopniowo podwyżki od 3 lat, gdy przez wcześniejsze lata nie mieli w ogóle i nikt nie śmiał protestować, to teraz wiecznie za mało WSTYD. A co mają powiedzieć ludzie którzy całe życie zarabiają 1200 zł. i muszą rodziny utrzymać? Jakoś nie widzę aby ktoś tym ludziom chciał pomóc po co lepiej zająć się nauczycielami którzy nie wyżyją za 5000 zł. bo to dalej za mało"

"Buuuuu. Ja nie popieram. Pazerność nauczycieli nie zna granic"

Michał Żeborwski i jego żona nie spodziewali się chyba, że ich post zostanie tak surowo przyjęty. Jakie jest wasze zdanie na temat strajku nauczycieli?

d8gjdgu

Podziel się opinią

Share
d8gjdgu
d8gjdgu