placeholder_46l451

Michał Żebrowski krytykowany przez fanów. Wszystko dlatego, że poparł strajk

Michał Żebrowski oraz jego żona poparli protest nauczycieli. W komentarzach pod postem rozpętała się prawdziwa burza...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska
Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska (Instagram.com)
placeholder_46l451

W całym kraju trwają protesty nauczycieli, spowodowane brakiem porozumienia z rządem. W większości placówek odwołano zajęcia dydaktyczne, co spotyka się różną reakcją Polaków. Wiele gwiazd i artystów solidaryzuje się z pedagogami. Wyrazy poparcia dla strajkujących wyrazili m.in. Anja Rubik, Kuba Wojewódzki czy Dawid Podsiadło. Do tego grona dołączył też Michał Żebrowski wraz z żoną. Niestety fani słynnej pary mieli zupełnie innej zdanie na temat protestu.

Żebrowski umieścił na swoim instagramowym koncie zdjęcie, na którym trzyma kartkę "popieramy nauczycieli". W komentarzach pod postem rozpętała się burza. Najpopularniejsze komentarze wyrażają krytykę wobec strajków.

placeholder_46l451

"Strajk kosztem tych najsłabszych? Kosztem dzieci... Tych również ze szkół i przedszkoli specjalnych? Gdzie każda godzina terapii jest bardzo istotna dla ich rozwoju!? @zebrowski.michal dla tak nieetycznego strajku poparcia być nie powinno"

"Pierwszy raz nie zgodzę się z Państwem. Nie i tyle"

"Nauczycielom dać palec, to wezmą cala rękę. Jak dostają stopniowo podwyżki od 3 lat, gdy przez wcześniejsze lata nie mieli w ogóle i nikt nie śmiał protestować, to teraz wiecznie za mało WSTYD. A co mają powiedzieć ludzie którzy całe życie zarabiają 1200 zł. i muszą rodziny utrzymać? Jakoś nie widzę aby ktoś tym ludziom chciał pomóc po co lepiej zająć się nauczycielami którzy nie wyżyją za 5000 zł. bo to dalej za mało"

placeholder_46l451

"Buuuuu. Ja nie popieram. Pazerność nauczycieli nie zna granic"

Michał Żeborwski i jego żona nie spodziewali się chyba, że ich post zostanie tak surowo przyjęty. Jakie jest wasze zdanie na temat strajku nauczycieli?

Polub WP Gwiazdy
placeholder_46l451
placeholder_46l451
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_46l451