Trwa ładowanie...

Michelle Williams walczy z chorobą psychiczną. "Oddałam się pod opiekę specjalistów"

Była wokalistka Destiny's Child doszła do wniosku, że nie poradzi sobie sama z problemami. Kiedyś myślała o samobójstwie.

Michelle Williams walczy z chorobą psychiczną. "Oddałam się pod opiekę specjalistów"Źródło: Instagram.com
d8bls4o
d8bls4o

- Przez lata byłam oddana sprawie zwiększania świadomości dotyczącej problemów psychicznych i zachęcałam do rozpoznawania momentu, gdy trzeba szukać pomocy i wsparcia od ludzi, którzy kochają nas i dbają o nasze dobre samopoczucie. Ostatnio sama posłuchałam tej rady, którą udzielałam tysiącom ludzi na całym świecie i poprosiłam o pomoc profesjonalistów – napisała Williams na Instagramie.

Swoją postawę uważa za przykład dla innych ludzi, którzy nie chcą prosić o pomoc.

- Jeśli zmienisz swoje zdanie, możesz zmienić swoje życie – skwitowała Williams.

d8bls4o

37-letnia wokalistka nie ujawniła, jakie dokładnie problemy natury psychicznej skłoniły ją do działania. W przeszłości wspominała jednak o depresji, którą rozpoznała dopiero w wieku 30 lat.
Symptomy tej choroby miała już jako nastolatka i w pewnym momencie myślała nawet o samobójstwie.

Przypomnijmy, że Michelle Williams zdobyła sławę jako członkini Destiny's Child, która śpiewała u boku Beyonce i Kelly Rowland od 2000 do rozpadu zespołu w 2006 r. Można ją usłyszeć na albumach "Survivor", "8 Days of Christmas" i "Destiny Fullfield". Oprócz tego od 2002 r. nagrała cztery solowe płyty, z których ostatnia, "Journey to Freedom", ukazała się w 2014 r.

d8bls4o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8bls4o