Trwa ładowanie...
d2k9pzc

Mick Jagger udzielił pierwszego wywiadu po operacji

Mick Jagger udzielił pierwszego wywiadu dla stacji Q107 po przebytej operacji. Wokalista jest w świetnej formie i rozpoczął intensywne przygotowania do nadchodzącej trasy koncertowej The Rolling Stones.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mick Jagger udzielił pierwszego wywiadu po operacji. Przygotowuje się do trasy The Rolling Stones
Mick Jagger udzielił pierwszego wywiadu po operacji. Przygotowuje się do trasy The Rolling Stones (PAP)
d2k9pzc

Mick Jagger czuje się dobrze po operacji

4 kwietnia Mick Jagger przeszedł operację wstawienia zastawki serca. Zabieg nie był inwazyjny i uchronił muzyka przed poważniejszą operacją w przyszłości.

Jagger udzielił pierwszego wywiadu po operacji dla stacji radiowej Q107 z Toronto. Opowiedział w niej głównie o stanie swojego zdrowia. Muzyk stwierdził, że obecnie jest w świetnej formie i ruszył z przygotowaniami do trasy koncertowej The Rolling Stones.

d2k9pzc

- Czuję się dobrze. Ostatnie weekendy to sporo prób, rano trochę ćwiczę na siłowni, nic szczególnego. Potem idę do sali prób z resztą zespołu. Zamierzamy przygotować utwory, których ostatnio nie graliśmy. Większość ludzi nie chce słyszeć zbyt nietypowych rzeczy. Nie zależy im na koncercie, na którym będą same rarytasy - mówi Jagger.

Artysta jest świadomy, że fani będą chcieli usłyszeć jak najwięcej klasycznych numerów.

- Faworytami zdecydowanie są “Paint it Black”, “Honky Tonk Women”, “Satisfaction” oraz tego typu utwory. Nie zawsze gramy wszystkie z nich, czasem jeden lub dwa, a tych ulubionych jest pewnie z 10. Nie wiem, jak ludzie czuliby się, jeśli nie pojawiłby się żaden z nich. Obawiam się, że byliby mocno rozczarowani - dodaje.

Brat wokalisty, Chad Jagger, jednak nie podziela optymizmu Micka. Uważa, że frontman The Rolling Stones powinien przystopować z koncertami. Sam artysta kończy w tym roku 76 lat i przyznaje, że wraz z wiekiem, liczba koncertów się zmniejszyła.

- Nie robię tego cały czas, 12 miesięcy w roku. Jeździsz w takie długie trasy, gdy jesteś młody. Teraz spędzam 3 czy 4 miesiące w trasie i jest to całkiem dobry balans - mówi.

Trasa The Rolling Stones rozpoczyna się 21 czerwca 2019 w Chicago.

d2k9pzc

Podziel się opinią

Share

d2k9pzc

d2k9pzc