WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Mick Jagger w szpitalu. Będzie musiał przejść operację serca

Mick Jagger trafił do szpitala, przez co została przełożona najbliższa trasa koncertowa zespołu The Rolling Stones. Okazuje się, że będzie musiał trafić na stół operacyjny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mick Jagger w szpitalu. Będzie musiał przejść operację serca
Mick Jagger w szpitalu. Będzie musiał przejść operację serca (East News)
WP

Mick Jagger w szpitalu. Czeka go operacja serca

Mick Jagger trafił do szpitala w sobotę 30 marca. 75-letni muzyk będzie musiał poddać się operacji wymiany zastawki serca. Lekarze zalecili mu, by przełożył najbliższą trasę koncertową.

Zagraniczne media twierdzą, że powrót 75-letniego muzyka na scenę możliwy jest już latem. Jagger jest bowiem zwolennikiem restrykcyjnej diety, regularnie też ćwiczy. W 2016 roku artysta został ojcem po raz ósmy. Cieszył się z narodzin syna, będąc jednocześnie pradziadkiem. Posiada potomstwo z pięcioma różnymi kobietami. Jego najstarszy syn ma teraz 48 lat, a najstarsza córka 47 lat.

WP

Mick Jagger będzie operowany. The Rolling Stones odwołują koncerty

Po zaleceniu lekarzy odwwołano najbliższe 17 koncertów The Rolling Stones. 20 kwietnia w Miami miała rozpocząć się trasa “No Filter” po USA i Kanadzie. Organizatorzy poinformowali, że bilety z odwołanych widowisk będą ważne na nowy termin.

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP