Trwa ładowanie...

Mieszka w USA. Ujawnił prawdę o Caroline Derpienski

Krzysztof Gojdź podzielił się swoimi przemyśleniami odnośnie jednego z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk w świecie polskiej rozrywki. Wspomniał też o innych Polkach w Miami.

Krzysztof Gojdź, Caroline DerpienskiKrzysztof Gojdź, Caroline DerpienskiŹródło: AKPA
d6dv8wi
d6dv8wi

Znany specjalista z zakresu medycyny estetycznej, Krzysztof Gojdź, posiada duże obycie w kręgach polskiego show-biznesu. Przebywając od wielu lat w Stanach Zjednoczonych, Gojdź zdobył również kontakty po drugiej stronie Atlantyku. W rozmowie z ShowNews wyznał, że miał okazję osobiście poznać Caroline Derpienski.

"Jest bardzo sympatyczną i kulturalną osobą. Nasza znajomość to efekt wspólnych znajomych. Zauważyłem, że rzeczywiście zrobiła pewne zamieszanie w polskiej branży rozrywkowej" - przyznał w rozmowie z ShowNews.

Gojdź jest zdania, że "nie wszystkie wypowiedzi Derpienski oddają prawdę". Jego zdaniem mamy do czynienia z "interesującym projekcie społecznym".

"Polskie społeczeństwo ma słabość do tak wyrazistych postaci, jednak nie zawsze są one w pełni akceptowane. (...) Derpienski na swój sposób żartuje sobie z Polski, robiąc to bardzo zręcznie" - mówi Gojdź.

d6dv8wi

Krzysztof Gojdź ujawnia prawdę o Caroline Derpienski

Krzysztof Gojdź "nie chce zdradzać wszystkich detali, które zna o celebrytce". Jednakże, zapewnia, że nieprawdziwe są plotki, jakoby zajmowała się najstarszym zawodem świata. Według niego, Derpienski świetnie radzi sobie sama i ma do głowy.

Jednocześnie ujawnia, że sporo modelek przybywających z Polski do Miami angażuje się w sexworking. Można je napotkać w barach, gdzie poszukują zamożnych mężczyzn.

Caroline Derpienski i jej szybkie strzały!

Krzysztof Gojdź mówi o Caroline Depienski. Co się dzieje w Miami?

"(...) Te modelki to tak naprawdę prostytutki. Gdy pójdziesz do dobrego baru czy klubu w Miami, na pewno napotkasz albo Polkę, albo jakąś dziewczynę z bloku wschodniego, która po prostu siedzi przy barze i zajmuje się wyhaczaniem bogatych gości" - dodaje.

I sugeruje, że zamiast "Dziewczyn z Dubaju" powinien powstać film "Dziewczyny z Miami", gdzie kwitnie prostytucja, a narkotyki są powszechnie dostępne.

"To jest takie życie nocne, którego, ja nie akceptuję i w którym absolutnie nie uczestniczę" - podsumowuje Gojdź w wywiadzie dla ShowNews.

d6dv8wi

Na zakończenie powraca do tematu Derpienski. Podkreśla, że modelka dba o swoją karierę i wie, jak zwrócić na siebie uwagę w polskim showbiznesie. "Tutaj stanę w jej obronie. Ona z pewnością nie zajmuje się tym, co wiele innych Polek" - stwierdza Gojdź.

Krzysztof Gojdź
AKPA
Krzysztof Gojdź Źródło: AKPA, fot: AKPA
Krzysztof Gojdź
AKPA
Krzysztof Gojdź Źródło: AKPA, fot: AKPA
Caroline Derpienski fot. AKPA
Caroline DerpienskiŹródło: fot. AKPA
Caroline Derpienski o twórczości Katarzyny Nosowskiej AKPA
Caroline Derpienski o twórczości Katarzyny NosowskiejŹródło: AKPA
Krzysztof Gojdź
AKPA
Krzysztof Gojdź Źródło: AKPA, fot: AKPA
Caroline Derpienski AKPA
Caroline Derpienski Źródło: AKPA
d6dv8wi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6dv8wi