Trwa ładowanie...
d1rxt21

Katarzyna Zielińska pochwaliła się mieszkaniem. Wygląda jak dżungla

Katarzyna Zielińska jest wielką fanką kwiatów. W jej domu znajduje się sporo okazałych roślinek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Zielińska ma rajskie mieszkanie
Katarzyna Zielińska ma rajskie mieszkanie (ONS)
d1rxt21

Katarzyna Zielińska jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd w mediach społecznościowych. Aktorka chętnie pokazuje kulisy swojego życia to jak dba o formę. W czasie przymusowej izolacji celebrytka pokazuje też fragmenty swojego mieszkania.

Po samych zdjęciach można zorientować się, że apartament Katarzyny Zielińskiej jest naprawdę spory. Ostatnio uwagę fanów zwróciła piękna łazienka aktorki. Stylowa wanna to centralny punkt pomieszczenia, a dookoła jest prawdziwa dżungla! Celebrytka postawiła na zieleń i ogrom kwiatów. Całość wygląda bajkowo.

ZOBACZ: Katarzyna Zielińska: "Na licytację trzeba oddawać coś, z czym się ciężko rozstać"

- Mój mały balijski świat. Nie wiem, kiedy wrócę na moją ukochaną wyspę, więc stworzyłam sobie jej namiastkę w moim domu. Tutaj odpoczywam. Serio. I łapię wiatr w żagle - napisała.

d1rxt21

Rzeczywiście łazienka Katarzyny Zielińskiej wygląda, jakby mieściła się w jakimś balijskim domu.

Patrząc na instagramowe zdjęcia Zielińskiej możemy zaobserwować, że kwiaty to nieodłączny element dekoracji w apartamencie aktorki. Okazałe roślinki znajdują się też w korytarzy, czy garderobie.

Ogromne wrażenie robi też salon, który do złudzenia przypomina dżunglę. Na ścianie jest zielona tapeta z motywem liści, która buduje cały klimat. Nie zabrakło też oczywiście roślin i kwiatów, które Katarzyna Zielińska uwielbia.

d1rxt21

Podoba wam się taki klimat?

d1rxt21

Podziel się opinią

Share
d1rxt21
d1rxt21