Trwa ładowanie...

Mike Moh jako Bruce Lee w nowym filmie Tarantino

W nadchodzącym film Quentina Tarantino, Mike Moh wcieli się rolę Bruce’a Lee. Najnowsza produkcja opowiadać będzie o zabójstwach sekty Charlesa Mansona. Obok aktora wystąpić mają także Brad Pitt, Leonardo DiCaprio czy Margot Robbie.

Mike Moh jako Bruce Lee w nowym filmie TarantinoŹródło: East News
d26uix1
d26uix1

Mike Moh – idealny kandydat

WybórMike’a Moha nie jest dziełem przypadku. Aktor zasłynął nie tylko dzięki swoim umiejętnościom aktorskim, ale także poprzez zdolności w sztukach walki. Ostatni mogliśmy zobaczyć go w serialu Marvel’s Inhumans. W najnowszym filmie w reżyserii Quentina Tarantino, Moh ma wcielić się w legendarnego Bruce’a Lee.

Bruce Lee, a sekta Charlesa Mansona

Jaki jest związek pomiędzy morderstwami ze strony sektyCharlesa Mansona, a sławnym mistrzem sztuk walki?Bruce Lee w latach 60. był trenerem Sharon Tate, miał on okazję przygotowywać ją do scen walki w filmie pt. „The Wrecking Crew”. Aktorka w tym okresie była żoną Romana Polańskiego i została zamordowana przez członków „rodziny” Mansona . Zanim ujawniono prawdziwych sprawców zabójstwa, przez pewien czas Bruce Lee był jednym z głównych podejrzanych. Wszystko za sprawą zgubionych okularów, ponieważ tego typu przedmiot został znaleziony również na miejscu zbrodni. Lee musiał się mocno tłumaczyć zarówno policji jak i mężowi ofiary. Na szczęście japoński aktor został oczyszczony z zarzutów.

Premiera nowego filmu Tarantino

Akcja najnowszej produkcji pt. „Once Upon A Time In Hollywood” rozgrywać będzie się w Los Angeles w 1969 roku. W okresie rewolucji hipisowskiej. Wśród głównych bohaterów znajdą się: Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) – gwiazda westernów oraz Cliff Booth (Brad Bitt). Jeden z wątków stanowić będzie mordestwo Sharon Tate i jej czwórki przyjaciół przez „rodzinę” Charlesa Mansona. Premiera zaplanowana jest na 26 lipca 2019 roku.

d26uix1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26uix1