ycipk-2yytd2

Mike Moh jako Bruce Lee w nowym filmie Tarantino

W nadchodzącym film Quentina Tarantino, Mike Moh wcieli się rolę Bruce’a Lee. Najnowsza produkcja opowiadać będzie o zabójstwach sekty Charlesa Mansona. Obok aktora wystąpić mają także Brad Pitt, Leonardo DiCaprio czy Margot Robbie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bruce Lee na planie filmu "Wejście Smoka"
Bruce Lee na planie filmu "Wejście Smoka" (East News)
ycipk-2yytd2

Mike Moh – idealny kandydat

WybórMike’a Moha nie jest dziełem przypadku. Aktor zasłynął nie tylko dzięki swoim umiejętnościom aktorskim, ale także poprzez zdolności w sztukach walki. Ostatni mogliśmy zobaczyć go w serialu Marvel’s Inhumans. W najnowszym filmie w reżyserii Quentina Tarantino, Moh ma wcielić się w legendarnego Bruce’a Lee.

Bruce Lee, a sekta Charlesa Mansona

ycipk-2yytd2

Jaki jest związek pomiędzy morderstwami ze strony sektyCharlesa Mansona, a sławnym mistrzem sztuk walki?Bruce Lee w latach 60. był trenerem Sharon Tate, miał on okazję przygotowywać ją do scen walki w filmie pt. „The Wrecking Crew”. Aktorka w tym okresie była żoną Romana Polańskiego i została zamordowana przez członków „rodziny” Mansona . Zanim ujawniono prawdziwych sprawców zabójstwa, przez pewien czas Bruce Lee był jednym z głównych podejrzanych. Wszystko za sprawą zgubionych okularów, ponieważ tego typu przedmiot został znaleziony również na miejscu zbrodni. Lee musiał się mocno tłumaczyć zarówno policji jak i mężowi ofiary. Na szczęście japoński aktor został oczyszczony z zarzutów.

Premiera nowego filmu Tarantino

Akcja najnowszej produkcji pt. „Once Upon A Time In Hollywood” rozgrywać będzie się w Los Angeles w 1969 roku. W okresie rewolucji hipisowskiej. Wśród głównych bohaterów znajdą się: Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) – gwiazda westernów oraz Cliff Booth (Brad Bitt). Jeden z wątków stanowić będzie mordestwo Sharon Tate i jej czwórki przyjaciół przez „rodzinę” Charlesa Mansona. Premiera zaplanowana jest na 26 lipca 2019 roku.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2yytd2

ycipk-2yytd2
ycipk-2yytd2